Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Annyira unatkozok mit csinálja...

Annyira unatkozok mit csináljak? 16 éves vagyok, már kitakarítottam a szobámat segítettem anyának, megtanultam, a barátommal lenne kedven beszélni, neki nincs kedve. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 22:12
 1/5 anonim válasza:
Huhh ügyi vagy :D csináld meg még egyszer ugyanezt. Biztos ami biztos :D....
2015. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En is multkor tokre unatkoztam es elkezdtem rajzolni...5órán keresztül rajzoltam 6 db rajzot készítettem :) jok lettek :) eleve jol rajzolok szoval ez is fejlesztett :)
2015. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Gépezz. Nézz filmet. Játssz. Mozdulj ki. Chatelj random emberekkel. Tanulj dolgokat a magad szakállára, netről, könyvből ami érdekel. Youtube-oz, keres magadnak hobbit a a neten....

csaj vagy srác vagy btw?

2015. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Minden nap megnézek kb 2-3 filmet, rajzból minig mindenku megdicsér, hogy milyen jól megy de nincs hozzá kedvem, már több mint 20-25 könyvet kiolvastam, egyszeruen már minden unalmas, nem szeretek random emberekkel nagyon chatelni köszi egyébként a válaszokat

Lány vagyok 16 éves

2015. okt. 14. 21:33
 5/5 anonim válasza:
Hát nemtom .csunalj videokat csak ugy penbol..hivd at a baratnodet...hülyuljetek....am a masodik válaszolo vagyok.halgassd zenét es csinalj vmi kreativ dolgot :)
2015. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!