Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek népszerű?

Hogyan legyek népszerű?

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok (lány) és kevés barátom van. A suliba elég bunkók járnak ugyhogy ott se tudok barátkozni. Nem vagyok se szép se vicces és emiatt kirekesztve érzem magam. Kérlek segitsetek! :(

2015. okt. 17. 15:59
 1/2 anonim válasza:
Nem fogsz tudni egyik napról a másikra megváltozni, ezt felejtsd el! Kezdj el magaddal foglalkozni mostantól nagyon sürgősen, ha nem akarod azt érezni évek múlva amit most érzel! Amit javasolni tudok az a sport (pl. kondi). Otthon is eltudsz kezdeni fekvőtámaszozni és guggolni, de ez nem elég hosszútávon. A fizikai megjelenés szerintem a,z ami a legjobban meghatározza az önbizalmat. Népszerűség pedig nincs önbizalom nélkül.
2015. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biztos vagyok benne hogy nem vagy csúnya és van humorod! Ezt hidd el magadról! Szerintem a suliban is tudsz találni olyanokat akik kedvesek nem muszáj az osztályodból keresni barátokat mert ott vannak az évfolyamtársak illetve a nálad idősebbek vagy fiatalabbak. De barátkozhatsz úgy is hogy keresel valami szakkört vagy elmész sportolni (pl. Kézilabda, vagy valamilyen tánc). Légy pozitív és vonzani fogod magadhoz az embereket! Olyan ruhákat vegyél fel amik tetszenek és jól érzed magad bennük!
2016. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!