Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » "Ha nem vagy népszerű, vagy...

"Ha nem vagy népszerű, vagy nagyon tehetséges, senki vagy" Mennyire érzitek ezt?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy hogy a társadalom így áll az emberekhez. Másokhoz és saját magukhoz is. Főleg a kamaszok, tinik.

Én is így érzek, mikor magányos vagyok.



2015. márc. 23. 18:15
 1/7 tóbiás róbert 2000 válasza:

Először is...mindenki tehetséges valamiben csak megkell találni miben! A másik, hogy a népszerűseget sokféle módon ellehet érni. (Szemelyiseg, sport eredmény stb[bocsi de csak ezek jutottak az eszembe]) szóval a lényeg, hogy változtatni kell magadon azért, hogy elfogadjanak. Nem muszály

pawanak meg swagnak lenned ahoz, hogy megtudják te is létezel.:D

2015. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy nincs pénzed, ennyivel még kipótolnám.
2015. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tóbiás róbert 2000 válasza:

Igaz.

Elnézést kérek.:D

2015. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok azzal ami az első írt. Nem önsajnáltatásból írtam ki a kérdést. Csak kiváncsi vagyok más hogy érez ezzel kapcsolatban. Ha vannak sztorijaitok róla szívesen elolvasom. A panaszokat, véleményeket is.


Szerintem a népszerűség számít a legjobban (tehetség, kinézet és pénz mellett) egy átlagos, felszínes emberekkel teli munkahelyen vagy osztályban. Egy népszerű ember akármit csinálhat mindig lesznek talpnyalói. Ha egy gazdag, szép, tehetséges ember nem népszerű az megb_szhatja mindazt amije van.

Én még nem láttam olyat hogy valaki csupán attól lett népszerű mert anyagi javai, jó külseje és tehetsége van. Egy alap baráti kör ami segít ismertebbé tenni annál inkább. Ehhez alapjában véve kell egy olyan hozzáállás hogy az ember azt higyje hogy érdekel másokat - önbizalom (?) és szerencse, hogy tényleg így is legyen.

2015. márc. 26. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt most komoly? Már bocs kérdező, de egy gazdag népszerűség nélkül meg*aszhatja amije van? Nem értem miért számít annyit a népszerűség, sose értettem.. Nem azért, de abban a közösségben ahol én vagyok, annyira egy síkon van mindenki. Régebben volt egy két népszerűbb lány, de őket kiutáltuk. Sok népszerű ember azért népszerű mert nyomi pletykafészek és a pletykák meg mindenkit érdekelnek. Nem vagyok népszerű, úgy ahogy te gondolod. De a népszerűséget sokféleképpen lehet értelmezni. Az én baráti körömben nagyon is népszerű vagyok, és az a lényeg, hogy olyan emberekkel vedd körül magad, akik mellett így érezheted, és persze, akikkel nagyon jól érzed magad. Jó, azt ha valakinek nincs semmihez tehetége, nem nagyon tudom átérezni, mert nagyon imádom a művészetet, és mindent ami azzal kapcsolatos.

De azért a népszerűtlen, közhelyes embereknek is vannak barátai, szóval nem senkik. És szerrintem igazán unalmas emberek se léteznek, mert aki neked nem unalmas, az másnak lehet hogy igen. Vagy fordítva.

Ezért gondolom, hogy ,,senkik" se léteznek, mert aki valaki szemében egy senki, a másikéban egy kincs...

2015. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg hát. A pénzéért még nem fogják szeretni. Viszont ha népszerű onnantól már az marad (kivéve ha valami nagyon extrém dolog történik amiért megutálják, vagy ha sokáig eltűnik és elfelejtik) vagy még népszerűbb lesz. Az emberek tapadnak a népszerűbb emberekre mert látják hogy az jó, hogy sokaknak tetszik, ezért biztos csak jó lehet.

Egy barátok nélküli személyt nem állnak hirtelen körbe és akarnak barátkozni vele csak úgy. Egy népszerűvel igen.

Hiába vagy gazdag ha senki nem szeret, senkit sem érdekelsz. Szeretet nélkül szar élni, kivéve ha pszichopata vagy nagyon antiszociális vagy.

2015. ápr. 1. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. De nem hiszem hogy sok olyan ember van akinek nincsenek barátai vagy családja vagy senki akitől szeretetet kap. Például engem a népszerű emberek inkább taszitanak mint vonzanak. Inkább a nyugit szeretem. A ,,népszerűek'' hangosak. Előző voltam
2015. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!