Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek népszerű?

Hogyan legyek népszerű?

Figyelt kérdés

15/L

Az osztályba mindenki utál.


2015. ápr. 11. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor inkább csak arra kéne törekedned, hogy ne utáljanak.
2015. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Probálok.

De nem tudom miért utálnak. ;(

2015. ápr. 11. 23:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Sz*rd le őket. Az osztályon kívül is van élet. Nem kell megfelelni azoknak, akikkel be vagy zárva a négy fal közé pár óráig.
2015. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom kezdj el kur.va keményen edzeni.


Az én osztályomban volt egy fiú aki a saját testsúlyos erősítést magas szinten művelte és barmi jól nézett ki tőle és őrült ereje volt.

Természetesen ő volt a félisten az osztályban, mindenki őt követte a lányok meg imádták.


Lány létedre a helyzet kb. ugyanez.

Erősítéssel hamar formálódsz, szép feszes tested lesz és mivel nem kell különösebb izomtömeget építened ezért jóval gyorsabban is megy mint a fiúknál.


Ha így teszel a fiúk hamar felfigyelnek rád.

És ha csak egyetlen lány meghallja hogy te tetszel egy fiúnak máris lesznek barátaid, több is mint akarnád.

2015. ápr. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A külsődtől nem fognak jobban szeretni, tisztelni talán de szeretni nem.Tapasztalatból mondom. Aki szeretett az azután is szeretett, aki edzés előtt nem, az utána sem
2015. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös


Láttál valahol szeretetre vonatkozó kérdést ?


Vagy te ilyen gyűjtögető életmódot élsz hogy próbálod begyűjteni a szeretetet másoktól ?


Kit érdekel hogy ki szeret és ki nem ?

Szeresd magadat meg szeressen a párod, esetleg még a szüleid. De a többieket hagyd már békén hogy eldönthessék hogy szeretnek vagy utálnak.


Tehát mivel a népszerűségről van szó világosan leírtam a megoldást.

Egy népszerű embert mindig lesz aki szereti, aki utálja, aki isteníti, aki követi és lesznek irigyei és a másik nem képviselői közül pedig lesznek akik meg akarják kapni őt.

Ez a természet rendje.

Ha valakit mindenki szeret azzal valami nagy baj van, ilyen nincs is mert nem természetes.


És mondjuk az edzéssel nem csak szép lesz hanem egészséges is, ennek köszönhet majd sok mindent az életben ami a sikerrel és jóérzéssel tölti el.


Inkább neked is el kéne kezdened edzeni ahelyett hogy sületlenségeket hordasz itt össze.

2015. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés... engem nem utálnak, legalábbis remélem :)

Amikor bemegyek az osztályba már mindenki ott van. Ilyenkor amikor kinyitom az ajtót megcsap az a jól ismert "fülledt, de még belélegezhető" levegő.Persze ilyenkor mindenki felém néz. Veszek egy nagy levegőt, és azt mondogatom magamban hogy nem utálnak, csak jobban összeszoktak...

De én is jobban szeretem a listákat, mint a hosszabb szövegeket tehát...


1.Amikor belépsz nagy levegő.

2.Ha úgy érzed mindenki téged bámul, nézz egy pontot, amíg a helyedre nem érsz.

3.Mondogasd magadban:nem utálnak, csak jobban összeszoktak... nem utálnak, csak jobban összeszoktak...

4.Mosolyogj!!! Mindenki szívesebben tekint rád :D :)

5.Légy segítőkész.

6.Próbálj meg képben lenni:)

7.Olyannak is segíts (ha tudsz) akit nem is ismersz (nem az utcáról, hanem mondjuk a suliból) pl: ha látsz valakit sírni adj neki egy zsepit...utánna nagyon jól érzed magad :)

8.Élvezz minden pillanatot, légy diplomatikus (nekem is nehéz :D )

9.Tanulj jól, a tudás kifizetődő...


nagyjából ennyi remélem segítettem :)

2015. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél segítőkész! Akkor csak egy kihasználható lúzernek tartanak majd. Aki így akarja megvásárolni, hogy befogadják. Aki esedezik a barátságért, és mindent megtesz azért, hogy ne legyen kívülálló.

Ez nem jó taktika.

Inkább nyíltan mondd ki a véleményedet valakiről, akit nem bírsz, egy-két lánynak, akikkel azért szoktál néha beszélgetni, úgyis elterjed a híre, aztán majd láthatják, hogy nem pitizel azért, hogy befogadjanak, önálló karakter vagy. Így sokkal vonzóbb leszel a többiek szemében.

2015. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd később, ha lesznek barátaid, azokkal lehetsz segítőkész. De olyannak nehogy már segíts, aki átnéz rajtad, akik utálnak. Ne legyél ennyire szolgai.
2015. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én vagyok a 15:57- ös...

Természetesen én se úgy értettem hogy szolgálóként kell, viselkedni, és gratulálni tudok csak azoknak, aki ennyire pesszimisták, és mindenben a rosszat látják. Én úgy írtam a válaszomat, hogy közben a józan paraszti észt is kell hozzá használni. Gondoltam ez nyilvánvaló.Hát úgy néz ki nem.

Amúgy én a saját tapasztalatom alapján írtam, nem csak fellegből kapva.

Remélem kielégítő voltam.

2015. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!