Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ennyi iskolai...

Miért van ennyi iskolai lövöldözés Amerikában?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ott legális otthon fegyvert tartani, de miért lőnek halomra egyesek? Nekünk is itthon van késünk, bicskánk és bizony késsel/bicskával is lehetne végezni pár diákkal. Miért ilyen nagy a ráta Amerikában?

2015. okt. 17. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Amit írtál, mert ott legális a fegyvertartás. Hidd el, ha itthon is lehetne fegyvered akkor nem egy gyerek irtotta volna már ki az osztályát. Például, ha lehetőségem adódna, én is szívesen, mosollyal az arcomon ölném meg pár osztálytársam.
2015. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A gyilkosságok akkora területen és lakosságnál szinte mindennaposak . Élet halál harc zajlik nyíltan , akár a föld más szegletein . Kivégzés is törvényes jó pár államban . Nincs fokozata a balhék kiteljesedésének , mert rögtön hozzájuthat bármilyen fegyverhez eszközhöz .
2015. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"Nekünk is itthon van késünk, bicskánk és bizony késsel/bicskával is lehetne végezni pár diákkal."


Valóban lehet így is ölni (akár puszta kézzel), de lőfegyverrel jelentősen egyszerűbb. Ezek az iskolai mészárosok azért nem olyan bátrak, hogy közelharcba bocsátkozzanak.

2015. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak ott van, a világ más országaiban is ahol hozzá lehet jutni fegyverhez, maximum nem hallasz annyit róluk.
2015. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A 2. válaszolóval értek egyet. Szerintem nagyrészt itt a nagy számok törvénye játszik kulcsszerepet. Amerikában nem azért van annyi lövöldözés és gyilkosság, mert egy vadállat nép lenne, egyszerűen csak annyi lakosa van, hogy ezzel együtt a bűnesetek száma is megugrik.
2015. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Jaja, nagy számok törvénye meg az, hogy még a kenyérpirítóval is lehet lőni.
2015. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

A legálisan tartott fegyvereknek ehhez semmi köze. Egyszerűen a több lakosra több hülye jut.

Itt "csak" megverik, megkéselik egymást a diákok (csak nem téma a médiában, nem szeretik szellőztetni a dolgot).

2015. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

-sokkal konnyebben hozzajut barki a fegyverhez

-a legtobb iskolai lovoldozos barom antidepi es egyeb gyogyszereket szed es NEM normalis

-a media azert nyomja ezt ennyire az emberek kepebe, mert a sok erdekelt be akarja tiltani a szabad fegyvervasarlast es igy probaljak elhitetni a neppel, hogy jo lesz az nekik ha nincs fegyveruk

-egyszeru propaganda, semmi mas

-egyebkent abban sem vagyok biztos, hogy nem halivudi megrendezett marhasagrol van szo

amit a teveben lattok nem kell mindet elhinni, ahogy a moziban sem hiszel el mindent, ugye?

2015. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Nézze meg mindenki a benx a robbanékony tinédzser eden lake a másik én a bosszúvágy filmeket meg az osztály című 2007-es észt film drámát végre valahára rájövünk arra hogy miért történnek ilyen esetek.
2017. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!