Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem vagyok fennt közösségi...

Nem vagyok fennt közösségi oldalakon mert nem lenne kit bejelölnöm. Viszont amiért nem vagyok fennt, mégjobban kiközösítve érzem magam. Mit kéne csinálnom? 24/F

Figyelt kérdés

Igazság szerint mindig láthatatlan voltam de mégis nagyon próbálkoztam barátkozni, ezért már az óvodában is kiközösítettek. Általánosban úgyszintén, plusz ott voltak már olyan dolgok hogy azt hittem vannak barátaim de kiderült hogy végig le akartak rázni. Hogy miért azt senki nem tudja. Kedves vagyok, barátságos, nem akarok rosszat senkinek, nem vagyok keverös tipus. Középiskolában annyira láthatatlan voltam hogy sokszor tényleg megfeledkeztek az osztálytarsaim hogy én oda járok egyáltalán, sokan a nevemet se tudták, négy év alatt a köszönésemet se fogadták. Egyik osztálytalálkozómra se hívtak meg. Sok volt osztálytársam elmegy mellettem az utcán, akire rákérdezek az általában nem emlékszik rám.


Azóta se lett baráti társaságom. Jól elbeszélgetek mindenkivel bárhol, de annyira nem hogy mondjuk megadja valaki a telefonszámát. Próbálom én kezdeményezni a barátkozást, volt hogy a munkatársaimat világosan elhívtam egy gokartozásra amit én fizetek és el is fogadták a meghívást. Többször is beszéltünk az idöpontról, le van foglalva de végül ott álltam egyedül a lefoglalt pályával mert nem jött el senki. A telefont kikapcsolták vagy kinyomták. Okot nem mondtak, csak hogy "jaaa tényleg, elfelejtettem bocs. Nem volt róla fb értesítés így kiment a fejemböl, mivel nem lett neki esemény csinálva nem tudtam hogy komoly"


Szóval ezért nincs Facebook meg hasonló oldalam. Nem tudnék kiket bejelölni rajta. Családom nem nagy, testvéreim nincsenen, egy unokatestvérem van aki szintén nem nagyon keresi a társaságomat. Sokszor gondoltam rá, hogy csinálom egy profilt, de nem tudom mi kínosabb: csak 4 ismerösöm lesz akiböl 4 a családtagom és ezt látnifogja mindenki akit bejelölök vagy hogy bejelölgetem a munkatársaimat és a régi osztálytársakat de nem jelöl vissza senki. Ha találnék egy csajt és kikeresné a profilomat majd meglátná hogy nincs semmim kint és ismeröseim sincsenek tuti kiakadna és lerázna.


Mit kéne csinálnom?



2015. okt. 19. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Én azt sem értem, miért kéne bárkit bejelölnöd. Ha valamiért hasznosnak tartod a regisztrálást, tedd meg. Így meg tud találni, aki akar. Nálunk a kóruspróbákról és rendezvényekről vannak fent infók, plusz van egy receptes oldal, ami érdekel... (Ezzel együtt nem vagyok fent, de ez más kérdés.)

Amennyire tudom (velem így volt), alighogy ott vagy, jönnek a jelölések, mindenféle távoli kolléga vagy exosztálytárs megtalál, s csak akad rokonod vagy valami...


A párom fent van vagy egy éve. 2 ismerőssel, s ez a szám neki tökéletesen megfelel hosszútávon is. Kit érdekel, hány van? :D


VISZONT. Ha valaki semmibe vesz, ha nem vagy fent, akkor igazából semmibe vesz akkor is, ha fent vagy. Ez egy jó teszt arra, hogy kiben nem bízhatsz...

Aki egy megbeszélt dologra nem megy el, az megbízhatatlan, s magasról teszek rá, hogy a fb-re hivatkozik vagy sem. Én nem állnék szóba vele, ha nem muszáj.


Te dönts, szeretnél-e csatlakozni.

2015. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami hobbid? Ha azzal kapcsolatosan keresnél egy klubot, ahol azonos érdeklődésű emberekkel jönnél össze, akkor lenne társaságod, ahová eljárhatsz, őket bejelölheted a facén is. Kereshez túrázó csoportokat is, o is összejöhetsz sok emberrel.
2015. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kínos, ha kevés ismerősöd van, ha valamiért érdekel a Facebook, regisztrálj nyugodtan. Én pl. sok érdekes oldalt találtam ott az érdeklődési körömmel kapcsolatosan (főzés-sütés, természetjárás, irodalom, állatvédelem, kreatívkodás, stb.) sok jó ötlettel. Vannak csoportok is több témában, amikhez lehet csatlakozni, beszélgetni.

A családtagjaidon kívül bejelölheted a volt iskolatársaidat, a szimpatikusabb munkatársaidat, ha van kedved. Ha valaki nem jelöl vissza, hát nem jelöl.

2015. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem voltam soha az akinek rengeteg barátja van.

Most 24 évesen is csak 3 barátnőm van.

Pedig próbáltam élőben, a neten is barátkozni de nem ment.

Sok embernek írtam különböző fórumokon és van amelyik beszélgetés rövidebb ideig tartott van amelyik hosszabb ideig.

Nekem van facebook-om igaz 200 ismerősöm sincs de akikkel jóban vagyok ők fent vannak.

Ha szeretnél facebook-ot akkor csinálj.

Ne érdekeljen az mennyi ismerősöd van.

Akiknek sok ezer van csak menőznek vele..

Nem boldogabbak hidd el.

24/L

2015. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!