Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam kiközösítve?

Miért érzem magam kiközösítve?

Figyelt kérdés
Én világéletemben csendes visszahúzódó voltam és képtelen vagyok megnyílni más emberek előtt, de ha megnyílok mindig egyedül maradok... 27/F
2015. szept. 12. 16:01
 1/2 anonim válasza:

Kevés a háttérinformáció, de valószínűleg valamit úgy adsz elő magadról ami riasztó. Nem tudom mi ez, de lehet változtatnod kéne rajta. Viszont a barátságnak s minden kapcsolatnak az egyik alappillére az elfogadás... ha ők nem fogadják el a jellemed akkor nem érdemelnek meg téged!

Feltételezhető, hogy a sok "visszahúzódó cselekvés" után a hirtelen megnyílás nyomulásnak tűnik, esetleg azt érezteted hogy a nyakukba varrod magad.


Barátkozz bátran, nem vagy egyedül az introvertált jellemeddel! Vannak hozzád hasonlók akik száz százalék megértenek, és nem hagynak cserben.


Más nézőpontból a problémádat a társaság utáni vágy gerjeszti, ha ezt megszüntetnéd vagy megoldanád, nem lenne semmi.


27 éves vagy, a te korodban már kevésbé lényeges a külső, ha szabad ilyet mondanom. Felnőtt vagy, és a felnőttek hosszú távra keresnek barátokat/párkapcsolatot tehát a személyiséged a fontos. Ha NEKED nem tetszik aki most vagy, akkor dolgozz magadon, magadtól, magadért! :)


17/L

2015. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felnőttnek nem érzem még magam igazából nem akarok felnőni soha. :) arra gondoltam, hogy lehet beképzeltnek tartanak engem, mert nem beszélek velük, pedig mert nincsen téma, félek megszólalni, ez lehet egyedül az elrettentő. :) A múlton nem tudok túl lépni, pedig jó lenne
2015. szept. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!