Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti nem irigylitek, akinek nem...

Ti nem irigylitek, akinek nem kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Heti 5-6 nap, napi 8-10 óra, emellett 6 óràkat alszom. Emellett állandó maximumot kell nyújtanom, mert ha nem, van más a helyemre.

Nem keresek rosszul, de jól se, annyi, hogy meg lehet belöle élni. (Szóval nem kell nèzni az étel áràt, és megvehetek mindent, ami megtetszik)

Viszont sokaktól megkaptam, de rossz nekem, hogy dolgozni kell, hiszen ök a párjuk fizujàból jobban élnek.

Ilyenkor meg persze felébred bennem a kisördög, és irigykedem, hogy egyeseknek mennyire bejött.


2015. okt. 20. 14:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem irigylem magam. Nem sok a dolgom, de igaz pár év kellett még felépítettem a brandet, most már a gyümölcsét aratom. Nem irigykedni kell, hanem tenni kemény munkával hogy mindent elérj amit akarsz! Erő, akarat, kitartás!

(Két konditerem, és egy étterem tulajdonos vagyok aki egy lakótelepi lakásból kezdte.)

2015. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Tehát irigyelni kell azt, aki mástól függ? Tényleg úgy gondolod, hogy annyira bejött annak az élet, aki eltartott?

Persze, önmagában kinek ne lenne vonzó, hogy még csak dolgozni sem kell. De - túl azon, hogy azért sok ilyen kapcsolat esetén kétségeim vannak az érzések valódiságát illetően - vajon tényleg büszke lehet arra az ember, hogy - bocsánat a durva kifejezésért - ingyenélő? Tényleg olyan jó érzés tudni, hogy semmit nem ért el a munkában? Tényleg olyan jó érzés a másiktól függni? És mi van, ha neadjisten vége annak a házasságnak? Vagy ha a férjjel történik valami?

2015. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Azokat irigylem,akiknek nem kell ezeket az ingyenélőket elviselniük.például anyám élettársának a lánya mindig eltartja magát pasikkal,és ha épp olyanja van akkor idejön lakni,kihasználja anyámat is,és most is alig lehet bemenni a fürdőnkbe,mert bezárkózott 5 órára és k_baszott rappet üvöltet amire senki nem kíváncsi.Tudom az utóbbi mondat nem ide tartozik.
2015. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Általában akiket így eltartanak,azok buta fruskák szoktak lenni még 30 évesen is és semmire nem képesek csak nyavalyognak...azt nem tudom hogy nekik jó-e,de a körülöttük lévőknek biztos hogy szörnyű,nem is értem hogy lehetnek barátaik...vagy pasijuk...
2015. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
7%

"Általában akiket így eltartanak,azok buta fruskák szoktak lenni még 30 évesen is és semmire nem képesek csak nyavalyognak...azt nem tudom hogy nekik jó-e,de a körülöttük lévőknek biztos hogy szörnyű,nem is értem hogy lehetnek barátaik...vagy pasijuk..."


Te nagyon korlátolt vagy.. találkoznál néhány diplomatafeleséggel, rögtön elszégyellnéd magad, hogy mennyire beszűkült módon látod a világot. Csak nyavalyognak, hát persze.. kisujjuk hegyében több tudás és tájékozottság van, mint a te egész kus buksidban.

2015. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%
Má, hogy a rossebe ne! Utálom a munkát, mint a k urv@életet!
2015. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

"kisujjuk hegyében több tudás és tájékozottság van, mint a te egész kus buksidban"


Aztán mit érnek vele, ha csak otthon poshadnak, és nem használják ki a tudásukat? :D

2015. okt. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%
9: De te is dolgozhatnál. Csak nem kéne muszájból a pénz miatt, hanem csinálhatnál olyat, amiben örömödet is leled.
2015. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%

En irigyeltem oket nagyon is. aztan mikor verge eljottunk Mo rol ennek vege lett es siman meg tudtunk elni mindig a ferjem jovedelmebol. mint hazasoknak torveny szerint mindennek a fele az enyem fuggetlenul attol hogy nem dolgozom, de ez nalunk azert se gond mert a parom mar otthon is szivesen eltartott volna cask erre Mo on nem volt lehetosegunk. en utaltam dolgozni de kellett a penz.

azota elvezem az eletet amiota nem kell dolgoznom munkahelyen es azt csinalhatom amit szeretek, nem parancsol senki es nem kell idiota kollegak kozt szenvednem.

2015. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16-os valasza a legjobb :)
2015. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!