Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális, hogy a saját kertünk...

Normális, hogy a saját kertünkben nem akarok kint lenni? Mindenki bámul!

Figyelt kérdés

Utálok kint lenni, mert mindenki megbámul. A szomszédok, látom, hogy nem csak rám néznek köszönni, hanem szó szerint állnak a teraszon, garázs előtt, és néztek, hogy mit csinálok(olvastam, olyan hihetetlen ez?)


Az utcán sétálnak az emberek, és mikor kint voltam a teraszon, akkor a kisgyerek lelassított és bámult be, meg megállt. Ilyenkor az anyuka is megállt, és engem figyeltek!

Az összes haveromnál olyan kerítés van, hogy vagy 2,5 méter magas deszka, vagy beton, vagy végig magas 3 méteres tuja, sövény van végig mindenhol! Nem tudnak hozzájuk benézni!



Egyszerűen utálok kint lenni! Miért nem foglalkozik mindenki a saját telkén/utcán lévő dolgokkal? Nekem pofám leszakadna megállni valaki háza előtt, és bámészkodnom befelé!


Valami gond van velem? Nem félek az emberektől, de nem szeretem ha megállnak mint az állatkertben, és néznek!

De mások meg még az utcán elkezdenek ökörködni, meg a buszon, metrón, és őket láthatóan nem zavarja, hogy 20-30 ember rájuk figyel!

Én miért nem vagyok olyan?

17/F



2014. jan. 21. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Máskor ne kívülre vedd az alsógatyád ,ha nem te vagy a Superman . Akkor nem bámulnak meg :D


De komolyan,nálunk is ez volt, csak a magas beláthatatlan kerítés segít,azóta nyugi és béke van. Nád a legolcsóbb,gyors de nem tartós, aztán a bontott hullámpala,ez tartós. Sövény a legszebb csak lassú.

2014. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szólj be nekik ,én ezt szoktam : Jól néz meg,mert holnap elutazom :D
2014. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a szitu.
2014. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt is ez van, ahányszor kimegyek, a 3 szomszéd egyike folyton bámul ide. Nézi, ahogy labdázok a kutyámmal, ilyenek. Egyszer az egyik nyáron azt bámulta, hogy térdig érő fürdőgatyában napozok. Beszarás. Volt olyan, hogy azt nézte az egyik, hogy anyukám főzi az ebédet. Kiment anyum, azt hitte akar valamit. Ahogy kinyitotta a külső ajtónk, futólépésben visszament a házába :D
2014. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Unatkoznak,mert nem kezdődött még el a vv6 közvetítés, addig nézik a szomszéd valóságshowját.
2014. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!