Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ilyen drágák Magyarors...

Tényleg ilyen drágák Magyarországon a fodrászok?

Figyelt kérdés

Bármilyen oldalon utánaolvasok, vagy itt nézem az ajánlatokat... egekig mennek az árak egy kis szép hajért.

Itt ahol élek a fodrász napi 7 órát dolgozik és nem veszi az árakat olyan messze (Erdélyben élek), pl. egy hajvágás+mosás+szárítás max. (átszámolva) 850 forint. Festés mosással, szárítással 1150 forintnak felel meg, menyasszonyi konty meg max. 2000 ft, és mindegyiknél alapos munkát végeznek. Jártam a nagyobb városokba is, de ott sem olyan drágák, mint amiket a net ír.


Odakint tényleg olyan drágák? Mint pl.


2015. okt. 21. 20:37
 1/10 A kérdező kommentje:

A példa elmaradt :)

A neten olvastam, hogy pl mosás, szárítás rövid hajnál máris 1200 forint.

2015. okt. 21. 20:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy férfi hajvágás mosás nélkül Budapesten 1500-2000 Ft, vidéken ennek a fele.
2015. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
magamnak vágom 5 éve lol
2015. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken (értsd: nem Budapesten) élek, egy sima hajvágás férfiknak mosás nélkül itt is 1400 forintnál kezdődik.
2015. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor utolsó te vidéki nagyvárosban élsz...


vidéki kisvárosban 900 forint (nekem)

2015. okt. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Drágák? Svájcban egy sima festés-vágás 100 frank...
2015. okt. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tessék? Nézem az árakat és csodálkozom. Nekem hosszú hajam van (nő vagyok), fekete volt és gondoltam váltok vissza világosra, elmentem fodrászhoz, befestették, leszívatták, befestették, szárították és vágták tudod mennyit fizettem? Azt hittem ott kapok agyvérzést, mikor kimondta az összeget.. 18.000 Ft!! Pedig annyira nincs hosszú hajam és nem hiszem, hogy ennyire drága a festék, sampon, oxi stb stb. De ha csak egy sima festésre megyek is minimum 8000 Ft... pedig csak befesti, megszárítja, sose szoktam kérni extrákat.. szóval igen, eléggé el vannak maguktól szállva. Inkább megveszem a 2 doboz festéket, ami kb. kijön nagyon max 4-5000-ből és meg van a hajfestés..



21L

2015. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk vidéken a mosás-vágás-szárítás 1700, festéssel 4000, viszont a közeli megyeszékhelyhez képest ez rohadt olcsó.
2015. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én még mindig nem értem miért vannak olyan árak :o

A múltkor a fodrásszalonba szőkítésért 630 ft-t láttam.

Jártam már más fodrászokhoz is, nagyobb városokba, sőt Bukarestbe se mentek el olyan messzire ezzel.

2015. okt. 22. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Győrben nekem 1450FT volt mindig mosás nélkül, most itt vagyok Erfurtban, 19Euró lett volna ami kb 5930Ft de megmosta a hajamat is így hírtelen a víz miatt meg egy kevés sampon miatt hírtelen 25Euró lett ami 7800Ft és nem beszélve hogy Férfi vagyok rövid hajjal szóval mindenhol el vannak szálva, csak nem értem hogy lehet egy mosás miatt ennyi a különbség 1870FT!! amiből én bőven kijöttem Győrben egy vágás miatt, szóval nem csak ott vannak elszálva az árakkal, miközben várakoztam egy nőnek befesteték a haját meg egy nagyon picit vágtak belőle és beszárították nem volt nagy haja fülig ért neki és miközben várakozott a festéssel kapott egy kávét is erre az egészre fizetett 140Eurót!! ami kb 44ezer Forint. 20/F
2015. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!