Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hölgyek! Mit szólnátok, ha...

Skelton kérdése:

Hölgyek! Mit szólnátok, ha egy elvárásotok szintjén pozícionáló fiatalember leszólítana az utcán? (19F)

Figyelt kérdés
Az elvárás szintjén pozícionálót nem úgy értem, hogy szandálzokni vagy épp megvan az összes foga. Inkább vegyünk egy ideális esetet, amikor igényes, csinos lányról van szó, aki ad magára és a srác jóvágású és udvarias csak épp nincs tisztában az esélyeivel. Mondjuk mindkét esetet véve, ha előtte találkozott a tekintetetek és végig tudtad mérni vagy azt is, amikor csak éppen felédfordult. Mekkora az esély, hogy belemenjetek, ha mondjuk elhív egy kávéra? Srácok ti is írhattok, ha van tapasztalat.

2015. okt. 22. 13:50
 1/10 piriiiii ***** válasza:
0%
Hát szerintem kicsit túlbonyolítottad az egészet. Ha jól értem, a kérdés az, mit szólunk mi, lányok az utcán ismerkedő fiúkhoz? Ha szimpatikus az illető, én jó néven veszem. :) Sőt, tegnap álltam a Tisza-parton és vártam valakire, amikor megláttam egy srácot nem messze tőlem, ott állt ő is, nézte a vizet, cigarettázott, majd leült a kőre. Ha nem jött volna az, akire vártam, talán én magam mentem volna oda hozzá, mert nagyon szimpatikus volt.
2015. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha első látásra szimpatikus, természetesen elmennék vele egy kávéra, de ha megtudnám, hogy egy ilyen teljesen természetes, hétköznapi dologból is ekkora problémát csinál, akkor otthagynám.
2015. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én rögtön biztos nem mennek levele kávézni, beszélgetnek vele, ha szimpi, de nekem az, hogy rögtön elhiv kávézni tul fura lenne es nem hiszem, hogy belemennek
2015. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az ilyen fiúkba mindig beleszoktam kötni(jó értelemben), vagyis a kérdésükbe. Biztos csak egy kávé? Muszáj, hogy kávét rendeljek, de komolyan? :D
2015. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Második. Mire gondolsz?
2015. okt. 22. 15:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj fiam... Ha e tanácsot megfogadod mindig boldog kapcsolataid lesznek.

Nőnek akinek számítanak külsőségek, nem alkalmas még szerelmi kapcsolatra.

Ebből fakadóan kérdésed nagy része kuka.

Ha értelmes vagy és passzol személyiségetek, nyertél.

2015. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus srác szólítana le,akkor beszélgetnék vele.Aztán előbb mondjuk neten beszélgetnék vele.Aztán később lehet szám csere és találkozás is.


Rögtön én sem mennék bele egy kávéba se.Hiszen oké,szimpi,kedves de sose lehet tudni.


De sajnos velem ilyen sosem volt :D csak az idióták találnak be mindig.Na azokat rögtön utasítom el,hogy van barátom és stb dumával.

2015. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekelt volna, hogy mennyire váratlanul érint ez titeket. Mert én próbálkozok csak megfordult a fejemben az is lehet azért jön nemleges választ, mert csak úgy leszólítom, amikor épp máshol jár az agya.
2015. okt. 23. 19:41
 9/10 piriiiii ***** válasza:
51%
Ja, értem. Hát, mivel én menet közben mindig zenét hallgatok, lefelé nézek, vagy fölfelé, de ritkán az emberekre, eléggé kizökkentene és meglepne a dolog, de azért annyira mégsem, vagyis rögtön kapcsolnék. Próbáld meg. :) Lényegtelen, hogy mennyire érné váratlanul a hölgyet, akit leszólítasz, ha tetszel neki.
2015. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Három Alma válasza:
Én ha szimpi és helyes biztos odáig lennék.
2016. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!