Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az a 30as éveiben járó családo...

Az a 30as éveiben járó családos fiatalember aki nincs rajta semelyik közösségi oldalon és nincs okostelefonja sem az miről fog így lemaradni?

Figyelt kérdés
Nem olyan ez mintha megragadna a múltba és nm akar fejlődni?

2015. aug. 30. 00:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Arról, hogy a volt osztálytársnője elkezdett jógázni ezért ezzel kapcsolatos napi bölcsességeket oszt meg 0-24ben, megállás nélkül. (közben pedig semmit nem változik az életmódja)
2015. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen? Ha netán van, tuti nem itt olvas.


Nos, lehet semmiről. Ha van pénze bejárhatja a világot, amiről te csak virtuálisan értesülsz. Régebben is utaztak, buliztak az emberek.


Ismerek nem egy kőgazdag, sokat utazó vállalkozót, akik nagy ívben tesznek az FB-re, és hagyományos telefonjuk van.

2015. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miről marad le? A sok megosztott "okosságról"? :D
2015. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Crisopher ***** válasza:
100%
Többet ér egy jó piálás a haverokkal, mint ha egész nap a FB-on lógsz.
2015. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"lájkold és megy üzibe"


fú de utálom az ilyeneket :D


de most a pixwords a menő xDDD

komolyan mondom az a játék az idiótákat gyűjti :D

(persze van kivétel)

2015. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez csak a tiltásig igaz, ma már én is lemaradok a sok okostojás elmélkedéséről.

Igazából semmiről, de én hasznosnak tartom a Facebookot.

2015. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ha a faszbúk a fejlődés akkor inkább maradok ősember
2015. aug. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi érdemlegesről.
2015. aug. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ettől még semmiről nem fog lemaradni.

A múltban ragadás meg nem egy adott weboldal használatán múlik. Gyakorlatilag nincs olyan funkciója, ami ne lenne kiváltható - akár sokkal jobban is kivitelezve - más eszközökkel és szolgáltatásokkal.

Tulajdonképpen miről is marad le valaki Facebook nélkül? Üzenetküldés az ismerősöknek? Erre való az e-mail és a telefon. (Sőt, e-mailből lehet Facebookra is üzenni, csak ezt kevesen tudják.) Vagy küld helyette SMS-t, ha tudja az illető számát.

Valós idejű chat? Megszámolni sem lehet, hogy hány hasonló szolgáltatás létezik. Már ha egyáltalán szüksége van rá az embernek. Egy e-mail címlistában pedig még akár több információ is tárolható az ismerősökről, mint ami a Facebook profilról kiolvasható. A lényeges funkciói a Facebooknak ennyivel pedig ki is merültek. Ezzel nem azt mondom, hogy ne lehetne nagyon hasznos és előnyös a Facebook használata, én magam is használom több ismerősömmel is kapcsolattartásra, sőt, van több tematikus és szakmai oldal is, amit vezetek, de tény, ezen funkciók mindegyikére létezik más alternatíva is.


Okostelefon. Én azt gondolom, sokan túlságosan felfújják ennek a jelentőségét. Nem mondom, hogy ne lenne előnyös, de azt sem, hogy létszükséglet lenne. Én a mai napig első számú telefonomnak a régi Nokia 5000-esemet használom, holott van okostelóm is. Mégsem maradok le semmi lényeges dologról.


Összességében én nem nevezném a múltban ragadásnak azt, ha valaki nem használ Facebookot és okostelefont. Inkább csak azt mondanám, hogy nem akar gondolkodás nélkül követni minden divatot, függetlenül attól, hogy egyáltalán szüksége van-e rá.

2015. aug. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van több okostelóm, mégsem vagyok a rabja, sőt a nokia 6300-át használom...


aki újságot olvas, rádiót hallgat, tv-t néz, és van vezetékes telója, az még egy jópár évig életben marad...


egy bökkenő van. ha itt is alkalmasak lesznek a hálózatok igazából nagy sebességre, akkor mindent mobillal lehet majd intézni...ez ma még csak üres reklám...


úgyhogy ne görcsölj.

2015. aug. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!