Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Őszintén mi ez a nagy Iphone...

Őszintén mi ez a nagy Iphone őrület? :D

Figyelt kérdés
Facebookon bárkinek a képét látom csak annyit látok hogy egy fehér Iphone van a kezében. Gyerekek, mondjátok már meg hogy miért van ez :D
2015. jan. 17. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Erről sokat lehetne írni.

Maga az i cuccok nem rosszak. Stabilak, gyorsak, anno sok újítást hoztak (persze nem mind saját szabadalom), nagyon jól tartja az értékét. Arról nem tehet az apple hogy ez itthon leginkább menőnek számít, sajnos presztízs értéke van.

2015. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert azt hiszik, hogy ezzel most nagy emberek lesznek.
2015. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy menőnek hiszik magukat. De minden hol azokat látom.
2015. jan. 17. 22:20
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Az fel sem merült a kis agyadban hogy sokan azért használják mert jó készülék?


Nyilván olyan is van aki feltűnési viszketegségből valami klónnal fényképezgeti magát a faszbukra... Már az utóbbit is be kéne tiltani :)

2015. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

őszintén, minek kérdezed, ha tudod...annyira szánalmasak az ilyen kérdések...nincsenek barátaid, akikkel ezt megbeszéld, hogy csak itt tudod magadból kiadni? ja tudom, ők azok, akik iPhone-al pózolnak :D csoda, hogy most nem jöttek ide a legnagyobb android fanok fröcsögni, hogy fuu mekkora gáz stb.


szerintem alapvetően az a gáz, amikor valakinek csak annyiból áll a facebook-ozás, hogy minden nap 10 tükörben pózolós, vagy csak simán szelfizős képet feltölt, és várja a lájkokat rá, aztán elhiszi magáról, hogy milyen népszerű. legalábbis pont itt kéne megállni. az a probléma, hogy te továbbmész, és kiszúrod, hogy iPhone van a kezében. ha le se szarnád, akkor valószínűleg az ilyen emberek nem vennének divatból iPhone-t.

nekem ugyan nem az van, de szeretem, és hamarosan ismét arra váltok, és én is örülnék neki, ha az ilyen emberek eltűnnének, de addig nem fog menni, ameddig valaki megszólja őket, és foglalkoztatja az embereket az ő tevékenysége.

2015. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert azt hiszik, hogy g*ci nagy menők. De nem. Ez csak preztízs, hogy van egy beleharapott alma a hátulján. Én megvagyok a kis párezres Nokiámmal. Tudok vele telefonálni és SMS-t írni.
2015. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lassan már nem menő mert a 8kerben is mindenki Iphoneal jár...:D Nekem van ismerősöm aki eddig az összeset megvette, és laptopból is csak apple terméke volt, és a 6 os szériánál úgydöntött h nem kell neki, és platformot váltott. Ma már nem sok előnye van, viszont drágább. De már meg sem ál az emberek tekintete annyi ilyen teló van..
2015. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
leszavazhattok :D akkor is ti vagytok azok, ami az ilyen embereket éltetik :D gondolom anyuka senkinek nem mondta még, hogy okos enged :D
2015. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én két dolog miatt nem értem miért veszik az iphone-t ilyen drágán, mikor ugyanazt (vagy jobb) telefont, fele annyiért is megvehetnének.


1. Megnéztem néhány oldalt, ahol a Samsung, sony, HTC és Iphone készülékek hardeveres (CPU, Belső memória, bővíthetőség) felépítését taglalták.

Az egy időben kiadott Samsung és Iphone-ok közül, mindig a Samsung jött ki győztesen. (S4 <-> I4 és I5 , S6 <-> I6)

A HTC több terméke is veri az I4,5-öt,de a Sony is csak nüanszokkal marad el.


2. Informatikusként dolgozom, és a munkám során többször belefutottam olyan problémába, hogy az Apple termék kompatibilitási probléma miatt nem működött az aktuális projektben.

Pl.: L2TP-IPSEC VPN, Push-noti, Zimbra IMAP migration.

Ezeken kívül az Apple egyedi szinkronizálását is már sokan szidták. (még iphone-osok is)


Összességében lehet, hogy jó telefon, de az árát el kellene osztani 2-vel, véleményem szerint.


Sokan írtátok, hogy a menőzés miatt veszik.

Az Apple elképesztően erős marketing-el bír.

Ha belegondolok abba, hogy ha az Apple-nek elég csak annyit mondania, hogy "Az új Iphone a világ legjobb készüléke", akkor az sokaknak elég is, és el is hiszik, nem is kell bizonyíték.

Egy HTC, Sony ami nem rendelkezik olyan marketing háttéral, annak erővel, teljesítménnyel, csúcstechnikával kell felvennie a versenyt, nekik bizonyítaniuk kell.

Azt gondolom, hogy egy erős PR-al rendelkező céggel (legyen az bármit előállító vállalat), csak úgy veheti fel egy másik a versenyt, ha jobb minőségű és teljesítményű terméket állít elő.

2015. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az amit te írsz, csak egy szempont.

az átlag embereknek nem kell mindenféle szirszar funkció, amiről valószínűleg sosem hallott.

ez asztali op. rendszereknél is ugyanígy van...a linuxus is szidja a windows-t, közbe mégis azt használnak a legtöbben, mert a többségnek meg a linux nem jön be, vagy egyszerűen nincs szüksége olyan szinten a funkciókra, hiszen csak elindítja a böngészőt és netezik.

a szoftver sokkal fontosabb a telefonoknál...hiába volt harveresen mindig erősebb a konkurencia az iPhone-nál, mégsem szenvedett sosem olyan hiányt egy user sem, amit mondjuk hétköznapi szinten egy samsung tudott, hiszen akkor nem lenne népszerű telefon. korántsem csak a HR-en múlik a dolog. van egy réteg, aki szerint igen, de ez ugyanúgy jelen van azoknál is, akik elélveznek, mikor azt mondják, hogy 8 magos processzor meg 4 giga ram. azok is ugyanúgy csak nyomkodják a telefont, nem munkaközeli használatra veszik.

2015. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!