Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akkor én most kiszúrtam egy...

Akkor én most kiszúrtam egy hazugságot a zaklatóimnál?

Figyelt kérdés

Hónapok óta zaklatnak engemet és ma kijelentették a suliban, hogy:

Azt jelentették ki, hogy USA-ba voltak nyáron ESTA-val kint dolgozni...És összeszedték magukat pénzügyileg. Úgyebár ezt ESTA-val nem lehet megcsinálni.

Ezeket vettem észre:

-A Facebookon két feltünési viszketegséggel rendelkező embernek kihagyhatatlan, hogy legalább pár amerikai ismerős legyen az utazás közben(ők alapból egy bulizós fajták)

-Facebookon még egy képet sem raktak ki, hogy itt voltak(az egyik odavan az USA-ért)

-1-1,5 hónapig talán nem is lehet annyira feketemunkával megszedni magukat ráadásul igaz, hogy USA-ba jobbak a bérek, de attól még az ESTA,repülőjegy egy kicsit csökkent a profiton, mégha inkább az utazásért is csinálták volna.


Nem akarok turkálni más életébe ígyhát, ha ők sem turkálnának az enyémbe akkor ezt pont, hogy elhinném és mennék tovább :) Ha meg semlegesek lennének számomra akkor meg gratulálnék legbelül, hogy milyen boldogok :)

Egyikünk sem múlt el 18, ha esetleg valaki a számításba venné.



2015. szept. 16. 15:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

A fekete munkát itthon is sokkal jobban megfizetik, kinn meg aztán pláne. Ha olyan fekete munkát végeztek, amiben van némi illegális cucc is, akkor a munkáltató meg is tilthatta, hogy közösségi médiába bármit is közöljenek az úttal kapcsolatban.


De csak egy kérdés: mi a francért foglalkozol te ezekkel? Ha zaklatnak, tiltsd le őket és kész. Ha csinálnak kamu profilokat és ott is megtalálnak, akkor tiltsd azokat is, egy idő után elunják, hogy már a 10. profilt tiltod le.

2015. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

"A fekete munkát itthon is sokkal jobban megfizetik, kinn meg aztán pláne."

Ezt a hülyeséget honnan vetted? Valaki kimegy feketén dolgozni ki van szolgáltatva a munkaadójának, akinek egy telefonjába kerül és mennek a bevándorlásiak.

2015. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Kérdező amúgy meg nem tudom miért kattogsz rajta, ráadásul elég zavarosan is írsz.
2015. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Talán, mert személyesen zaklatnak és próbálnak tönkretenni engemet...

Oké, de egyiknek sem volt legalább 1 amerikai lájkolója sem ami azért elég nehéz lenne elkerülni azt, hogyha kint van és alapból szerintem mindegyik megismerne egypár alakot. Hidd el, ha nem szúrnának ki velem mindig és nem tartanának félelemben és stresszben akkor le se sz@rnám.

2015. szept. 16. 15:46
 5/28 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy ha kinn egy munka fekete, akkor annak komoly oka van, pl: illegális
2015. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Oké, de egyébként mindegyiknél van feltöltve egy-egy kép akkor amikor éppen "kint volt"

Oké, de azért nem egy olyan feketemunkát kell elképzelni, hogy a maffiának voltak bérgyilkosok, de azt nem tudom, hogy milyen munkát voltak kint, hanem olyan munka amit inkább megcsináltatnak külföldiekkel nem bejelentve...

Egyébként addig ameddig nem dolgoznak addig bőven kint lehettek azaz egy képet mindegyik mutatott volna amit talán még abban az esetben is meglehet csinálni, ha bérgyilkosk,drogdílerek lettek volna, mert az ESTA rendszerben alapból ott van ilyen esetekre a nevük.

2015. szept. 16. 15:54
 7/28 anonim ***** válasza:
akkor nem csak nekem kínai ez? megnyugodtam
2015. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

1.Ők a rosszakaróim akik még abba is belekötnek, hogyha egyvalamire máshogy válaszolok és blablabla.

2.ESTA az turista vízum(azaz tilos pénzért dolgozni, de megszegni meglehetni meglehet, csak nem szabad) úgyebár, ha mégha börtönbüntetésre is számíthatnának a munka miatt, de attól még egy képet a Facebookra az ilyen fajta emberek megszokták mutatni, hogy tessék itt voltam, mert ott lenni nem illegális, hanem csak dolgozni

3.Ráadásul mindegyik olyan, hogy diszkréten megkéri, hogy egy-egy lájkot rakjon rá. Úgyebár, ha kimennek USA-ba attól még éjszakánként valahova elmennek bulizni amit úgyebár legalább egy pultossal tuti szobaerednek

2015. szept. 16. 16:05
 9/28 anonim ***** válasza:
hányast szoktál kapni fogalmazásaidra?
2015. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Oké tényleg egy kicsit érthetetlenül fogalmaztam.

De talán kiszedhető valahogyan.

2015. szept. 16. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!