Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám "levakarni"...

Hogyan tudnám "levakarni" magamról?

Figyelt kérdés
Egy gyerekről van szó, kisfiú. Nagyon szeretek gyerekekkel beszélgetni,foglalkozni (tanárnőnek készülök), csakhogy az egyik kisfiú- 12 éves, akivel szóba álltam egy szünetben, (nagyon okos, minimum tudós lesz belőle), eléggé "rám mászott" abban az értelemben, hogy tanulni akar, beszélgetni a tudományról, de aztán pedig már minden szünetben jött oda hozzám beszélgetni. Én már végzős vagyok, és picit zavar, nem tudom hogyan lerázni... Sokszor mondom, hogy tanulnom kell, de ha csak a folyosón is végig megyek és meglát, akkor csatlakozik hozzám és végig kísér. Mit tegyek?
2015. okt. 26. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen nincsenek barátai és ezért úgy érzi, egyedül te érted meg. Ha tényleg zavar, szerintem mond meg neki, lehet, hogy nem fog neki jól esni, de még mindig jobb, mintha hitegetnéd, hogy te is szívesen beszélgetsz vele.
2015. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!