Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem kellek a csajoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a csajoknak, mert alacsony vagyok és sovány meg ronda, ha magas, jóképű lennék meg lenne csajom, ha akarnám sem tudnám levakarni magamról őket, ez igaz?

Figyelt kérdés
Inkább fiúk válaszát várom, a lányok úgyis csak ferdítenek az igazságon.
2013. febr. 10. 13:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
Jó napot! Köszönöm, hogy 1323-adszor is sikerült feltenni ezt a kérdést.:D
2013. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
alacsony+ronda tényleg nem jó párosítás.
2013. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Sarkítasz, de alapvetően igazad van. A lányok pedig vannak annyira szemforgatóak, hogy a stílusodra és a viselkedésedre fogják a kudarcaidat. Mondjuk én nem vagyok alacsony, de így is rábasztam.
2013. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2013. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Awful11 válasza:
Menj el kondizni, a kigyúrt test bejön a csajoknak.
2013. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
64%

Tevedsz!

Inkabb ha nem nyavajognal, es nem fikaznad magad meg a lanyokat, akkor lenne nod


F19

Alacsony, sorhasu, baratnos

2013. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
A magassággal nem igen lehet mit kezdeni... A legtöbb lánynak az jön be, ha a pasi minimum nála magasabb (tehát keress nálad alacsonyabb lányokat), és ha zörögnek a csontjaid, akkor kajálj és sportolj, a rondaságodat az egód ellensúlyozhatja... (Láttam már sok pici kigyúrt kopasz csávót, aki azt hitte magáról, hogy ő most milyen hú de nagy menő mert boxol meg lánc van a nyakába...)
2013. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
65%
Mert neked kellene egy alacsony és ronda csaj? Nem. Ha jóképű lennél akkor lenne csajod. De csúnya vagy így nincs csajod. Tudod ez az élet rendje.
2013. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
46%
Lefogadom, te vagy az a gyökér, aki 0/24-ben itt szapulja a női nemet. Nos hát ezért nincs csajod.
2013. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Igaz. Csak a külső számít nekik.
2013. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!