Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom levakarni magamról...

Hogy tudom levakarni magamról a Win10-et? Win8-ról.

Figyelt kérdés

Naponta ugrált fel az ablak hogy frissítsek ingyen Win10-re. Marhára untam hát legyenn. Frissítsen. Win8-ról.


Két napja használom. Röviden: egy szar!!! Vissza a Win8-at de tőlem akár a 7-et is.

De hogyan? Full reinstall? Ez nem olyan update amit csak úgy uninstall és kész.


2015. aug. 27. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 7-et raktam vissza, gyakorlatilag 0-ról.
2015. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

előttem szólónak van igaza nulláról lesz jó a win 7 csak az a baj nem sokáig már lesz hozzá frissítés .

Lassan meg kell barátkozni egy linuxal.

2015. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ja tehát mezei reinstall.

De sajnos a Win10-től akkor sincs menekvés hiszen a win update is el lesz zárva azon userek elől akik nem rakják fel a win10-et.

Vagy felteszed a win10-et vagy marad a win7/8 de akkor nincs update. Még security update se!!

2015. aug. 27. 14:38
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként meg a Winwows-on túl is van élet.

2015. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ja igen


#2 +1 én is linuxozok. :)

2015. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"csak az a baj nem sokáig már lesz hozzá frissítés"


2020 még 5 év múlva lesz. Az neked "nem sokáig"?

2015. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam stúdiózni, a fazon még XP-t használ. Az egy dolog hogy nem lesz frissítés, de az nem azt jelenti hogy nem lehet már használni. :)
2015. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

a fazon még XP-t használ


Aha. Persze. És amikor kifingott kollegám nyomtatója elment venni újat. A gépen XP. És milyen driver van? Win7/8.

Ennyi. Most vagy kidobja a vadi új nyomtatóját vagy win8 fel.

Win8 fel. Ez lett. WinXP meg végleg nyugdíjba.

2015. aug. 27. 16:13
 9/13 A kérdező kommentje:

És ne jöjjünk nekem a linux oprendszerrel. Egy ideig multibootos gépem volt, mert a munka miatt kellett a linux. Most már virtualboxon nyomom a linuxot (3-4 is fenn van) mert SAJNOS továbbra is kell. Szigorúan munkához!!!


Eszembe nem jutna még csak egy kósza gondolatként se merül fel hogy linux menjen fel saját használatra. 10 éve linuxozok, de soha soha egy percig se gondolkodtam rajta hogy magamnak is feltegyem. Azért használom mert muszáj és akkor lássam egyébként mikor a hátam közepét.

Sokan azt mondják azért nem szeretik a linuxot a népek mert nem értenek hozzá.

Hát tessék én értek hozzá és utálom mint a szart.

(Ja és igen: az MS egyik embere mondta hogy ha egy oprendszerhez már érteni kell az rég rossz. Igen, így van ezért nincs sehol se a linux. Hány éve van desktop rendszerként jelen? 1992 óta? És mekkora tábort tudott összekaparni majdnem 30 év alatt? Ennyit?

[link]


No comment.

2015. aug. 27. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Na jó, nagyon elment a vita rossz irányba... :)


Bár szerinted lemezfelvételhez mikor kell nyomtatni? :)

2015. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!