Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszik menőnek a 14...

Miért hiszik menőnek a 14 éves fiatalok hogy ha cigiznek?

Figyelt kérdés
nem értem,abban mi a "menő"?

2015. okt. 27. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyáltalán nem menő,sőt káros és undorító. De az ilyenek a saját szervezetüket teszik tönkre vele,szóval nincs mit tenni.
2015. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsani vagyok válasza:
100%
Nagyobbnak akarnak tünni
2015. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Felnőttesnek" akarják érezni magukat, "érettebbnek", pedig pont ettől a mentalitástól maradnak éretlenek.
2015. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki hiszi azt? Maximum a felnőttek hiszik azt, hogy a fiatalok azt hiszik, a cigizés menő :D


Én 14 évesen cigiztem már, de csak baráti körben. Különben még a velem egykorú ismerősök előtt is letagadtam, és bujkáltam.

2015. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert az 1-2 tényleg menő csávó és csaj cigizik (sokszor drogoznak, legalábbis a sulimból kiindulva), a sok birka meg követi őket, mert ők is menők akarnak lenni. Az a baj, hogy itt ez tényleg menő, már számtalanszor megszóltak mert nem cigizek...
2015. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsani vagyok válasza:
Utolso komizóó,nagyon jol teszed hogy nem cigizel és ne foglakozz vele hogy piszkálnak miatta!! Hidd el sokkal jobb hogy nem vagy dohányos és ne is legyél az :)
2015. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a cigizéssel csak provokálják magukat, ad nekik egy olyan érzést ,amitől úgy érzik és sajnos el is hiszik hogy menők. De erről nem csak ők tehetnek,hanem a körülöttük lévő haverok,akik biztatják.Azért ,,menő,, mert minden menő ezt csinálja, ők ezt láják azoktól a fiataloktól akik számukra példakép,ilyenné szeretnének ők is válni ezért azokat a gesztusokat utánozzák amelyeket meglátták a másik fiatalban és arra gondoltak:wow de menő ez a srác,lány hogy cigizik. Ezrt ők is elkezdik,hogy róluk is majd ugyanezt mondják. És ha észrevetted nem menő ha valaki cigizik 14évesen,hanem egy vágy ami által az a fiatal menő akar lenni. De sajnos attól még valaki nem menő.Én ezt gondolom.Te pedig ha búslakodsz,vagy felháborodást érzel ,csak nyugodj meg,mert mindenki tudja,hogy ez szégyen egy fiatalnak hogy 14évesen ilyen dolgok után nyúl.Előbb-utóbb mindenki belátja,de te nem vagy azoknál a fiataloknál kevesebb,sőt,fogadok hogy több. Én így gondolom, csak egy vélemény. Szép estét neked!
2015. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!