Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az embereket. Van egy játék vagy film ahol emberek halnak meg egyáltalán nem hat meg. De ha egy állatot bántanak vagy ne adj' Isten megölik, ki vagyok. Ja meg facen a felnőtt ismerőseim a babájukról posztolnak, hoyg milyen cuki, de szerintem egy kiscica pl. sokkal cukibb. Inkább itthon vagyok és játszok a cicámmal. Hogyan szeressem meg jobban az embereket?
2015. okt. 28. 19:56
 1/4 anonim válasza:

Szerintem amit leirtal, az nem baj, viszont ne ess at a lo tuloldalara.. en is szeretem az allatokat, a szabadidom zomet inkabb veluk toltenem, mint az embertarsaimmal, de nem szabad igy magadbafordulni. Jarj olyan tarsasagba, ahol allatbarat emberek vannak

Pl onkenteskedj menhelynel. Allatokkal es emberekkel vagy egyszerre.

2015. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a babamutogatásból vezetted le, hogy ne szeretnéd az embereket, hát ne abból vezesd le. Meg vannak kergülve olyankor (is) hormonálisan az anyukák, a világ az újdonsült kicsik körül forog, amivel nem is lenne baj saját, belső kis köreikben, csak hogy valami elvetemült elképzelésnél fogva szerintük a világ is ugyanebben a lázban ég, ennek megfelelő, törhetetlen elánnal posztolják és tolják arcba utódjukat. Hát lehet ezt szeretni? Nem és nem is kell. Az lenne természetellenes, ha más szüleményébe lennél szerelmes, ami pedig nem a tied. Teljesen helyénvaló, ha idegesítőnek, de legalábbis szörnyen érdektelennek találod az ilyet.


Azt tényleg ne feledjük, hogy az állat nem ember.

2015. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet azért van mert olyan hogy is mondjam... szívtelenek vagyunk, hogy megöljük egymást. Itt van a nyakunkon a III. Világháború be vagyok sz@rva kb. Nem akarok szüzen meghalni ostoba emberek miatt!!!
2015. okt. 28. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szomorú de egyet kell ersek veled :/ én se akarok szűzen meghalni :(
2015. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!