Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lassan 2 honapja vagyunk...

Lassan 2 honapja vagyunk egyutt a baratnommel, es meg nem csokoloztunk, mert akarhanyszor megprobalom elhuzza a fejet, es ezt azzal indokolja, hogy o meg kezdo (en vagyok az elso baratja) Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag nemis vagytok még együtt.

Amúgy váratlanúl csináld, és ha elhúzza a fejét, kövesd, ne hagyd :)

2015. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoval,azt mondod,hogy amikor megkerdeztem,hogy lenne e a baratnom,es o igent mondott,es a baratjanak tekint akkor megse vagyunk egyutt?:(
2015. okt. 30. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Elöször is. "megkerdeztem,hogy lenne e a baratnom,es o igent mondott" ÁÁHÁÁHÁHÁHÁÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁ HUUUU JAJ DE JÓÓ

Másodszor.

Ez érzelem alapu te kis butus, mind ketten totáls kezdők vagytok.

Kérdezd meg tőle miért probléma? Ennyi eszed nem volt? XD

2015. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, azt mondom :)

Egy kapcsolat az első csóktól számít :)

2015. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Két hónap után elhúzza a fejét? Ezzel a csajjal bajok vannak. Ha mégegyszer ilyet csinál, hagyd ott a francba.


Alapból ha igazán érdekelnéd, akkor hagyná, hogy te tanítsd meg. Mi ez, hogy ő még kezdő? :D Ez csak kifogás, szerintem csak szórakozik veled.


Szóval sértődj meg, és hagy ott.

2015. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?:)
2015. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
O 14 en 15
2015. okt. 31. 00:50
 8/9 anonim ***** válasza:

ez egy hulye pitsa. nem tudja mit akar. de hidd el majd egyszer ugy megcsal es otthagy egy gyokerert mint a sicc.


ezek ilyenek

2015. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj, de nagyon fiatalok vagytok még. Egyszerűen csak szeresd, éreztesd vele, hogy bízhat benned. Ha csak annyi a baja, hogy cikinek érzi, hogy kezdő (még jó, hogy az, ilyen fiatalon), mondd meg neki, hogy senki sem profiként kezdi.
2015. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!