Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy akárhányszo...

Miért van az, hogy akárhányszor akarok beszélni a legjobb barátommal, mindig leráz?

Figyelt kérdés
16/f vagyok én és a barátom 16/l. Ovis korunk óta barátok vagyunk és egészen tavalyig jóban voltunk... Ám, tavaly nyáron a fesztiválon megváltozott a helyzet. A mostani barátnőmmel ott jöttünk össze. Mielőtt még bárki arra gondolna, hogy féltékeny neki is van barátja és volt előtte több is. Nekem is volt már kapcsolatom. Akkor nem volt semmi gond. Arról nem is beszélve, hogy halottam az egyik osztálykiránduláson, hogy elmondja a lányoknak, hogy csak barátként tekint rám. Szerintetek mi a baja? Mi miatt ráz le?
2015. jún. 12. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kedveli a barátnődet és nem érti meg, hogy te miért jöttél össze egy ilyen lánnyal.

Vagy lehet az is, hogy kicsit megunt téged és más emberekkel szeretne ismerkedni.

Bocsi, ha kicsit szókimondó voltam, de vannak ilyen dolgok.

2015. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
talán rákérdezhetnél nála :) hátha
2015. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!