Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok ti szeretitek ha egy...

Lányok ti szeretitek ha egy fiú visszahúzódó?

Figyelt kérdés
És pl. Ha egy lany megszólítja aki a fiú szerint jól néz ki(vagy szerelmes belé) vagy odamegy hozza viccelodni es nem mer hozzaszolni olyankor akkor az gáz nektek,mert én olyan típus vagyok es egy jókinézetű lányhoz nem nagyon merek hozzászolni,mert félek hogy hülyének fog nezni.És ahogy már említettem hogy ha odajön hozzam akkor elpirulok arrol ugyhallottam hogy azt a lányok édesnek tartják.
2015. nov. 4. 17:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy nem zavar ha az.
2015. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem azert csak tudni akartam hogy ezt utaljak-e a lanyok mert en se szeretem hogy ilyen vagyok. De azert meg johetnek a valaszok lanyok,megkoszonnem. :)
2015. nov. 4. 17:38
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

NEm zavar, de komolyabb kapcsolat-értsd együttélés esetén sok konfliktus forrása lehet, hogyha nyuszi vagy.

Az hogy ismerkedéskor elpirulsz, hebegsz-habogsz, kis mértékben nem gáz, de ha két mondatot nem lehet váltani veled, az gáz.


24/N

2015. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem igazából pont, hogy a visszahúzódóbb fiúk tetszenek.
2015. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet beszélgetni velem csak egy kicsit félek az olyan lányokkal beszelni mert felek hogy elszurom a szovegem amit mondanek neki. :/
2015. nov. 4. 17:52
 6/13 A kérdező kommentje:
És azután meg hülyének néznek. :/
2015. nov. 4. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Én csak egy ilyen fiúval tudnám elképzelni az életemet, szeretem a különc viselkedésűeket is :)
2015. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit megnyugtatott.Köszi. :). Azert meg mindig johetnek lanyok a valaszok. :)
2015. nov. 4. 18:09
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Mivel én is elég félénk vagyok nekem kell, hogy a párom magabiztos legyen, de ezenkívül,ha tetszenél nem zavarna, a gátlás később feloldódik úgyis.:)
2015. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Még mindig jöhetnek a lájkok. :)
2015. nov. 4. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!