Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti inkább a csendesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti inkább a csendesebb, visszahúzódó lányokat szeretitek jobban, vagy a talpraesett, beszédes csajokat?

Figyelt kérdés
Melyikben mit szerettek? Miért részesítitek előnyben?
2014. aug. 26. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, egy visszahúzódó lányból is ki lehet hozni a beszédes énjét :)
2014. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Amelyiknek nagyobb a melle.
2014. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
feltételezem te az első vagy
2014. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkabb beszedes, de ne az az idegesito ertelmetlen csacsogos fajta. Es erezze az alkalmakat mikor inkabb csondben kell lenni.
2014. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szeretem a csendesebb lányokat ... úgyis mikor már fontosak vagyunk egymás számára velem már nem lenne olyan tartózkodó ... kár, hogy a lányok ez nem veszik észre hasonló esetben mikor nagy nehezen összeszedi a bátorságát és randira hívná
2014. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem talpraesett beszédes (ezzel érezteti, hogy bír engem), társaságban pedig csendes visszahúzódó (nehogy egy nálam jobbal összejöjjön)
2014. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dominik19981120 ***** válasza:
Én nekem a beszéde lányik jönek be jobban mert bem kell minden egyes azavukért könyörog ni
2014. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!