Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 21 éves srác vagyok és úgy...

21 éves srác vagyok és úgy érzem, nem éltem még eleget, nem buliztam ki magam, és el vagyok ezekkel a dolgokkal késve (sőt, szinte mindennel). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira öregnek érzem már magam.
2015. nov. 4. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
21 évesen indul az élet igazán! :D Dehogy késtél el. Menj el haverokkal szórakozni, kocsmázni. Menj egyetemre/fősulira és legyél kolis.. Rövid idő alatt azt se fogod tudni hova menj bulizni annyi lehetőség lesz :D
2015. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtál le semmiről, én is ilyen korban kezdtem el bulizni,de 3-4 év alatt bele is untam. Inkább a bulik minősége a fontos, nem a mennyisége.
2015. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Én is pont ennyi vagyok.Én sem járok "bulikba" söt nagyon sehova :(
2015. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Én már nagyon öreg vagyok, de soha ezt nem éreztem, pedig aztán én tényleg egyáltalán nem buliztam, igaz kissé introvertált és magamnak való vagyok. Ugyanakkor hagytam, hogy érjenek külső ingerek, de soha nem éreztem, hogy vonzana az aktuális korosztályomban szokásos buli, kicsapongás, tivornya, ricsajos társasági összejövetel és hasonló. Még ha el is tévedtem ilyenre, soha nem éreztem jól magam.
2015. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"nem éltem még eleget"

"Annyira öregnek érzem már magam."

Most akkor döntsd már el hogy mit érzel....

2015. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább csak későn érő típus vagy :D most kezdj bulizni 21 éves vagy! :D komolyan 21. 20-30 év között az ember még fiatalnak számít és bulizhat ágyba főbe!! Most kezdődik :D.
2015. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Dehogy vagy elkésve! Jó szórakozást!
2015. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ebmber mindig arra vagyik amilye eppen nincs. De ha pl 15eves korod ota buliznal, akk eggyaltalannem tartanad ezt olyan fontosnak. Am keseregni a multon kar , nezz a jovobe, ha az a vagyad hogy bulizz akk rajta.
2015. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen orrba szájba buliztam, a legjobb csajokat dugtam. Mikor elmentünk bulizni Balatonfüredre, majd Balatonlellén ébredtem és nem emlékeztem semmire. Most meg 2 gyerekkel csak az emlékek maradtak.
2015. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmiről sem maradtál le, 21 évesen még igencsak fiatal gyermek vagy.


Még szüleidnél laksz, zsebpénzt kérsz, elkéredzkedsz ha biciklizni akarsz a barátaiddal stb. Szóval ne aggódj, még burokban vagy sokáig ... Ne kapkodj !

2015. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!