Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ri. Ncozzák, szajházzák...

Miért ri. Ncozzák, szajházzák le a menő lányokat?

Figyelt kérdés

Őszinte kérdés! Na most akkor vegyünk engem.. Pontosan olyan vagyok mint az oldalon emlegetett menő lányok..

IPhone, drága ruhák, smink (púder, szempillaspiral,bronzosito), rengeteg baratom van es mindenki tudja ki vagyok stb.. Igen egy tipikus menő csaj vagyok.. Sot tomegcikk is lehetek mert nem erőltetem hogy jajj én egyedi ruhákat hordok mert nekem van egyenisegem.. Ha én jol erzem magam ezekben a ruhákban akkor mi a baj vele? De hogy rib.nc??! Igen szoktam bulizni, de meg soha nem fetrengtem a sajat hanyasomban a varos kellős közepén... Igen cigizek. Oljetek meg, mert ügye nem csinalja ezt a tinik fele, en nem csinalhatok hülyeségeket... Igen pasizni is szoktam.. Egy baratom volt es szűz vagyok... De ugy flortolgetek vagy kavarok néha szamomra szimpatikus emberekkel.. Na es? 30 évesen kezdjek tapasztalatot szerezni? Ugyanmar... Mindenki mondja hogy h.lye p.csa igy meg ugy. Kitűnő tanuló vagyok es ezert sokat gurizek. Ki kérem magamnak!

Tehat arra lennek kivancsi hogy a hozzam hasonlo népszerű meg menő meg nemtudommilyen lányok miert ribik? Igen vannak ribizlik, de ezek nem a meno lányok.. Azok a bizonyos csendes lányok ugyanolyanok lehetnek.. Es most nem a dosa Fanni fele példákra vagyok kivancsi.. Mire fel az általánosítás?? Miert utal vagy haragszik ram, ítél el valaki azert mert a szüleik dolgoznak es szerintem teljesen érthető módon ram költik a pénzüket es mert szeretnek az emberek? Miert? Nem ertem.. : (



2015. aug. 5. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Irígységből.
2015. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Bocsi az ekezetekert meg a helyes.. Pontosabban helytelen irasert : )
2015. aug. 5. 20:14
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy r*ibanc se szajha, csak egy elkényeztetett nagyképű kis p*icsa. Így már jobban hangzik?
2015. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Na errol beszelek.. Nem vagyok nagyykepu se elkényeztetett.. Tudod ki vagy mi vagyok.. Tudom miben vagyok jo es miben nem..
2015. aug. 5. 20:33
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Csak egy tipikus egoista, öntelt liba vagy drága, az meg hogy hányt farkat fogtál eddig, meg mennyire tudod agyatlanul beseggelni a gimnáziumi baromságokat ebben a kérdésben rohadtul nem számít.

Ó és az egyéniség nem itt kezdődik, te a XXI. század értéktelen divattini tömegterméke van. Ahogy a menő csajok többsége. Egy kis szürkeegérnek általában ezerszer több egyénisége van, mint a magadfajtának, aki semmi máshoz nem ért, csak a celebek majmolásához.

2015. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Mindegy, merrefelé lóg ki az ember a sorból, lefelé, vagy felfelé, de ha kilóg, szapulják. Egyfajta evolúciós védelmi mechanizmus ez (amit most nincs időm taglalni), és nem sokat tudsz tenni ellene.
2015. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na jo.. Meguntam : ) aki ezt- meg azt gondol rólam hogy buta liba stb.. Az fulladjon bele az irigysegbe : )
2015. aug. 5. 20:55
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Ez a beszéd! Ne is foglalkozz a nyomikkal!
2015. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan elhiszed, hogy létezik olyan, aki apa pénzén gizdázó felszínemberekre bármiért is irigy lenne?
2015. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Mélyen Tisztelt Kérdező!

Amennyiben nem vagy képes szembenézni a valósággal (érts: tömegtermék vagy, egy celebeket majmoló beképzelt erkölcsi nulla, akinek mindig fényesre van nyalva a kerek popsija minden egyes beleélvezés után, és így tovább, és így tovább...), illetve nem vagy képes állni mások véleményét, essen az neked bármilyen rosszul is, akkor ne írj ki ilyen kérdést! Ha komolyan gondoltad volna ezt az egészet, legalább a helyesírásodra ügyelhettél volna, hogy már csak az se tükrözze az igénytelenségedet.

2015. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!