Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fura hogy ennyire rossz érzés...

Fura hogy ennyire rossz érzés ezt megbánnom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Visszanézve egy görbe estéről készült videót ismertem csak fel, hogy egy akkori srác akiről interjút ( egy ex projektem...) készítettem nagyon nagyon próbált közeledni felém, miközben én csak hogy a film jó legyen, erőszakosan tereltem el az általa felhozott témákat. Így utólag pedig nagyon szimpatikusak tűnik. Normális ez hogy még a buliban is ennyire elvakultan mással foglalkozom? Iszonyú kínosnak érzem hogy most emiatt nem tudok aludni, egyszerűen felcsigázott... Úgy visszatekerném az időt...Most meg itt keresem a megnyugtató szavakat..kész vagyok...

2015. szept. 6. 03:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van otthon, igyál egy citromfű teát,és feküdj le aludni,nyugi van.

Holnap felkelsz, összekapod magad, és ráírsz a szóban forgó srácra.

Senki nem tökéletes, mindenki csinál hülyeségeket, követ el hibákat, tanulni kell belőlük.

Az nem olyan nagy baj,hogy ennyire lelkesedni tudsz dolgokért,ha végig is viszed,nem hagyod félbe,akkor semmiképpen.

Manapság az akaratos,törtető emberek jutnak leginkább előbbre.

Az egyensúlyt,ha megtalálod ,mikor kell leállni,vagy lassítani, sikeres leszel az életben.

2015. szept. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát megkeresheted most is!
2015. szept. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Abban igazad van,a választ nála kell keresned.

Menj,mondd el neki,beszélj vele!

Hidd el,nem bánod meg.Egyszer élsz!

2015. szept. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A citromfű tea megvolt köszi :)

Viszont a srác elérhetősége nem, random jött oda hozzám, úgyhogy van miért kárognom :/

2015. szept. 6. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd el beszélgetni a srácot, a többihez hajrá! :)
2015. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De hiszen nincs meg az elérhetősége!
2015. szept. 6. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ismerőseid,akik ott voltak a buliban,hátha ismeri valaki a srácot.
2015. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy téren iszogatós este volt, és tényleg egy random srác. Már próbálkoztam de senki semmit nem tud róla :D pech
2015. szept. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!