Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok égő cigi sztorikat?

Tudtok égő cigi sztorikat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Tegnap osztálytársam szájában égett a cigi..
2015. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon izgalmas *.* Méééég
2015. nov. 5. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer egy barátnőmmel ahogy álltunk és beszélgettünk, szánkba vettük a cigit és én nyújtottam neki a tüzet. Ahogy kattintottam az öngyújtóval, abban a pillanatban belobbant az egész öngyújtó, és a kék láng még a karomon is felfutott. Rögtön eldobtam a földre és csak néztünk ijedten. Utána a barátnőm még egy ideig firegirl-nek nevezett.
2015. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Néhány hete az új magassarkúmban mentem suliba. Előtte nap esett az eső, úgyhogy eléggé sáros volt minden. Reggel sétáltam be a kapun, és egy sárfolton hatalmasat zakóztam, természetesen az egész udvar szeme láttára. Előttem ment a magyar tanárom, a puffanásra hátrafordult, és kiröhögött, órán pedig elmesélte az egész osztálynak.:D
2015. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de utolsó, hol volt a cigi? :D
2015. nov. 5. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nyári estén egy padon ült két haverom (részegen)...majd az egyik haverom az égő csikket felfelé pöckölte az ég felé...majd a másik haverom felkiáltott "jééé egy hullócsillag" ....
2015. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedvencem a smoke fétis,már pár domina égetett meg,hamuzott a számba,nyomott el rajtam csikket,nagyon izgalmas játék,sok lánnyal próbáltam,mindnek tetszett!

Persze bevállalós csajok voltak mind!

Az égésnyom hamar beheged és egy pici halvány rózsaszín forradás marad utána,csak akkor látszik,ha full leszörtelenitem magam!

2015. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszem el utolsó, hogy ha úgy igazából elnyomnak a bőrödön egy cigit - úgy, mint egy hamutartóban, hogy amíg parázslik, addig tartom, hogy kialudjon - az utána alig látszik. Neked inkább csak hozzáérintik a bőrödhöz azt a cigit, maradjunk annyiban.
2015. nov. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!