Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el olyan sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el olyan sokan az exszel való újrakezdést?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát mert valami oka csak volt, ha lezárult akkor az a kapcsolat. Újrakezdeni egy olyannal akit már egyszer elutasít az ember nem vall túl nagy határozottságra.
2015. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Tapasztalatból. Az újrakezdők 1%-a nyer csak vele, és többnyire ők is csak töredékét annak, amire vágynak. Pedig mindenki azért kezdte újra, mert még szerette a párját, és meg volt róla győződve, mindent helyre lehet hozni.
2015. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Okkal lett vége, kevés esetben tud újra normálisan működni.
2015. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és tudnál példát mondani, mikor normálisan tud újraműködni?
2015. júl. 18. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Én csak azt látom, hogy két ember szakít egymással, elvannak külön egy hétig, aztán kibékülnek, minden szuper egy hétig, aztán kezdődik minden előről amíg mindkét fél rájön 5-10-mittudoménmennyi próbálkozás után, hogy felesleges időpocsékolás az egész és semmi nem lesz belőle, ha elsőre látta volna, már rég lezárta volna az egészet.

Én már 15 évesen megtanultam egyetlen kibékülés után de van, aki még 20 felett is azt hiszi, az ember tövestül meg tud változni olyan dolgokban, ami az alap személyiséget érinti. Vannak dolgok amin lehet változtatni és vannak dolgok, amiken nem igazán. Klasszikus példa: féltékenység. Ezt amennyire én tudom, senki nem nőtte még ki.

2015. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Mert nincsen értelme...

Ha egy kapcsolat eljut odáig, higy szakít a pár, akkor ott nagy a baj


Nem csak egy vita, egy összezörrenés, hanem a szakítás egy döntés, hogy továbbá nem együtt képzeljük el a jövőt, ha egy kapcsolatban eljut idáig az ember, akkor annak nincs értelme... Ujrakezdeni sem.. Vagy nagyon-nagyon ritkán... Ha pedig könnyelműen dönt valaki a szakítás mellett, akkor nem szereti a párjÁt

2015. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
bizonyos szálkákat nem lehet eltüntetni illetve semmisség tenni.
2015. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az alapproblémák mindig megmaradnak,a tüskék nem tűnnek el nyomtalanul.Mindig mondom,hogy szarból nem lehet várat építeni.Hiába erőlködtök,ha valami rossz,az rossz marad.Lehettek újra boldogok pár hétig vagy hónapig,de aztán újra felbukkan majd az,ami miatt egyszer már szakítottatok.Kezdtem már én is újra,de rájöttem,hogy ez bizony bukta.Az esetek 90%-ban nem működik.
2015. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de nálunk nem volt probléma.
2015. júl. 18. 15:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem szakítottatok volna. Még ha a világ másik felére is kell költöznöd, hogy ápold beteg nagynénédet, akkor is van lehetőség fenntartani a kapcsolatot és megoldani, hogy ismét együtt lehessetek, ha elég fontos a másik.
2015. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!