Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti is már várjátok a Karácsonyt?

Patricii kérdése:

Ti is már várjátok a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én már alig várom, imádoooom ezt az ünnepet :)

2015. szept. 27. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Gyerekkoromban vártam, 20 éves fejjel, nekem már ez is csak egy nap..
2015. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon várom. Lehet enni jó sok töltött káposztát.
2015. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom. Sokat gondolok rá, már most. Remélem idén lesz hó, már olyan régóta nem esett karácsonykor.
2015. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazából én sosem magát a karácsonyt vártam, hanem az előtte lévő hangulatot, készülődést. Tudod, mikor hideg van, és keresztülsétálsz a kidíszített városon. :-)
2015. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még nem, majd olyan november 2.-tól szerintem.
2015. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon várom már! Magát az ünnepet is, de én nagyon szeretem az előtte lévő készülődést is! Olyan jó hangulatban telik az egész. A fahéjas, almás, szegfűszeges illatú gyertyák, illóolajok, a karácsonyi zenék, a süti sütés, mézeskalács, bejgli, a jégkorcsolyázás, az ajándékkészítés és vásárlás, csomagolás, ottalvás az uncsitesómékkal a mamámnál még 24.-e előtti éjjel, a Szenteste, ajándékok, finom vacsora, sok vendég...stb. Ezeket mind annyira szeretem! :)

13/L

2015. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Régen mindig vártam.


De szerencsére jól szokott telni az ünnep:)

2015. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én nagyon várom! :) Imádom az éneklést, a sütkérezést/főzőcskézést, a karácsonyi ruhákat, a fenyőillatot, MINDENT!!! :) :) :) <3 <3 <3
2015. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaaaaj kedves kérdező el sem tudod képzelni mennyire várom mááááár.

Tipkus olyan ember vagyok aki utálja a nyarat ( a suliszünet kivételével) Június elején még buli..nyaralás stb. Júliusban már a télért-karácsonyi hangulatért imádkozom és Augusztusban meg már csak téli filmeket nézek hogy csillapítsam a karácsonyváró izgatottságomat.

100 naptól számolok vissza...Még 81 nap!! :)


a karácsony számomra egy nagyon kedves ünnepnap.. Olyan mintha a "testvérem " lenne. Rengeteg emlék fűzödik számomra ehhez a szóhoz hogy karácsony.


A világ elcsöndesül aznap. Az utcákat és a házakat gyönyörű hótakaró fedi. Ahogy egyedül sétálgatok (szokásom karácsonykor) látom a kivilágított házakat/ablakokat. Hallom a karácsonyi zenéket/ még néha a vacsora illatát is.


Imádok karácsonyfát állítani a családommal délelött, azzal a tudattal a fejemben hogy este karácsonyi vásárba megyünk. Imádom a fenyő illatát, a vaníliáét, a mézeskalácét ilyenkor. A narancshéjakat a radiátoron.


Imádok ilyenkor Reszkessetek betörőket, Holiday-t, vagy Kiskarácsony mindenáront nézni !

Várom már azt is hogy jó karácsonyi dalokat hallgassunk és énekeljünk. Hogy az adventi vásárban bóklásszunk.


Hogy ha csak ezen az egy napon is az évben..de kivételesen mind szeressük egyást a rokonokkal a mindennapos vita ellenére:)


Egyszóval igen, Várom már a karácsonyt! :)

2015. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és persze a mézeskalács sütést. A közös karácsonyi főzést karácsonyi zenével a háttérben. :) Ez mind a kis varázslat része/részese
2015. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!