Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy be tudjak...

Mit tegyek hogy be tudjak illeszkedni? (lent)

Figyelt kérdés

Mióta felkerültem a felső osztályokba nem tudok beilleszkedni. Szótlan vagyok és félénk. NEM SZOLNAK HOZZÁM, MINDIG LEVEGŐNEK NÉZNEK.meg mindig kibeszélnek.

Alig várom hogy befejezzem a 8.osztályt és végre középiskolás leszek HOL ÚJ ÉLETET SZERETNÉK KEZDENI. De még van egy kis idő amig elérem a 8.osztály végét. Úgyhogy mit tehetnék hogy ne legyek ennyire kivülálló?



2015. nov. 9. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:

szóval az a gond hogy mióta felkerültem a felső évfolyamra, nekem nem megy a barátkozás. Új osztályba kerültem, a többiek nem nyitottak felém én meg persze félénk vagyok és nem merem.. Visszahúzódó vagyok és nem tudok beszélgetni.. Amikor valaki elkezd velem beszélni mindig csak azt tudom ráá mondani hogy oké.


Nem szeretnék azért a középpontba lenni hogy mindenki csak rám figyeljen de azért azt se szeretném ha tojnak a fejemre/levegőnek néznek


Mindig próbálom elhatározni hogy ˇebben az évben sok barátot szerzek uj életet kezdek stb. de nem megy. Mindig vannak olyan "menők" Akiktöl elbizonytalanodok.. Mindenkinek könnyen megy a beilleszkedés..

2015. nov. 9. 18:00
 2/4 anonim válasza:
Hát haver semmit nem tudok erre mondani csak annyit hogy kitartás. Beilleszkedni elég macerás főleg hogyha 8.-ra váltottál osztályt ami azért elég kellemetlen.Nekem sem volt nagy hirem egész 8 év alatt max 1-2 haver.Azt javaslom hogy célózzd be a legnyitottabb illetőt az osztályodból és valami olyan témáról kezdj el neki regélni amit ő is bir.Ez általában működik. A Középsulitól meg ne várj sokat ha itt nem fog menni a beilleszkedés akkor ott sem fog. ~Toods
2015. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2015. nov. 10. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet
2015. nov. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!