Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az átlagos fiatalok miért nem...

Az átlagos fiatalok miért nem tudják elfogadni azokat, akiknek valami mentális bajuk van és nem olyan életvidámak?

Figyelt kérdés

Átlagos fiatalokat úgy értem, hogy azok akik élik az életüket vidáman, vannak bőven ismerőseik, barátaik akikkel eljárnak szórakozni, van mint csinálniuk bőven.

Az ilyen lelkileg ép és egészséges fiatalok, esetleg menő fiatalok nem nagyon kedvelik azokat, akik magányosak, depressziósak, szociális fóbiásak, ilyesmi, legalábbis így veszem észre. Miért nem tudják elfogadni és kedvelni az ilyeneket, befogadni a társaságukba, ahelyett hogy lenyomorékozzák őket?


2015. okt. 2. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet úgy tűnhet a kérdésből hogy most szidni akarom az átlagos fiatalokat pedig nem, egyáltalán nem szidom őket, én is szeretnék életvidám, szórakozós lenni
2015. okt. 2. 17:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában ezek a menő gyerekek k* rva nagyképűek, de én mondom minden ilyen szociális fobiával rendelkező személy tud társaságot találni. Amúgy a gond azzal van, hogy g* ci egoisták mostanság. És ez engem pl idegesít is :D 16/F
2015. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom engem inkább pont az ilyenek érdekelnek igazán nem a "normális menö" szörnyetegek..
2015. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A depiseket srnki sem kedveli,mivel extra fugyelem,szeretet kéne nekik. Erre meg nincs idő,manapság,sajnos.jobbulást
2015. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem pont az ilyenek a leg szeretere méltobbak az ő mosolyum a legszebb sokkal jobb a törött emberekkel beszélni..
2015. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek mindig kivetik a "gyengét" maguk közül. Mindig ő a leginkább támadható.


Másrészt az általad felsorolt emberek sem épp könnyű esetek, magamról is tudom, én is voltam ilyen, meg több ismerősöm. Több gond is van itt.


Aki magányos, az sok esetben idegesítően hangoztatja, vagy túlzottan elkezd ragaszkodni hozzád akkor is ha 2 szót váltasz vele. Na meg sok depressziós mindenben a negatívumot látja, folyton arra megy el az idő hogy vidítani kell, aztán a végén megmondja hogy minden szar. Na meg legjobb mikor egy kedves szava nincs, és csak mert neki szar, érezd már te is szarul magad. A szociális fóbiásokkal meg alapból nehéz megtalálni a közös nevezőt társaságban.


A "menő" embereket sem bírom, de az ilyen fóbiásakat sem jobban.

2015. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nincsen aranyközépút. Vagy van és csak én nem találom?
2015. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!