Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek/barátkozzak...

Hogyan ismerkedjek/barátkozzak? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Szóval. Idén kezdtem a gimnáziumot. Két barátnőmmel mentünk egy közeli gimibe. Legjobb barátnőm máshova ment. Az új suliba 3unkon és egy fiún kívül mindenki ismert mindenkit, sokan osztálytársak voltak, vagy évfolyamtársak. Megvoltak a barátságok is. Persze szeretem azokat akik velem jöttek, de nagyon szeretnék új barátokat. Több lány is nagyon szimpatikus, chaten beszéltem is velük még suli előtt. Nyitottak voltak, azt mondták szimpatikus vagyok nekik. Aztán megkezdődött a suli, ott voltak élőben a barátnőikkel.....és teljesen leblokkoltam. A régi barátnőim nem is nagyon akarnak odamenni, ismerkedni, én meg egyedül elég félénk vagyok ilyen szempontból Persze ha úgy van váltunk pár szót, de én sokkal többet szeretnék ebből kihozni, csak nem tudom hogyan. Nem merek odamenni, mert hát hogyan kezdjem? Hiszen a barátaival beszélget épp. Az a gáz, hogy már november van és nem akarom, hogy beskatulyázzanak minket... Lehet, hogy kicsit zavarps lett, de ha érted mit akarok mondani, akkor Kérlek segíts! Mit csináljak?

2015. nov. 10. 22:32
 1/2 anonim válasza:
Én nem teljesen értem, hogy mit akartál mondani, de ha azt nem akarod h a "nyomik" társaságában tartozz akkor szerintem még van időd új barátokat szerezni. Vedd rá a barátnőidet hogy menjetek oda beszélgetni vagy legyél jófej ne komolykodj ne legyél kétszínű és állj ki a barátaidért. Szerintem az fontosabb hogy legyen akár 1 igaz barátod mint 100 kamu. Beszélj és ne legyél félénk, gondolj arra hogy ez is egy teszt ha odamersz menni bátran és kozbeszólni néhány vicces beszólást a Beszélgetésekbe akkor befogadnak simán ma és Érd el hogy törődjenek veled . Ha nem szólsz semmit és félsz odamenni akkor ők nem fognak odamenni hozzád.vagy ha pl jó vagy valamiben akkor és el hogy érdeklődjenek irántad de ha nem így gondoltad akkor bocsi rosszul értettem🙂
2015. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, valami ilyesmi lenne a lényeg, köszönöm :)
2015. nov. 17. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!