Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ítéli el majdnem mindenk...

Miért ítéli el majdnem mindenki a cigányokat?

Figyelt kérdés

Hiszen annyi jó ember is van köztük !

Én éppenséggel nem vagyok cigány, de van a véremben,emmiatt anyámtól nem is keveset kapok ,de mondjuk az apámban is van,és amint megtudta anyám,elvált tőle.

Rajtam jobban meglátszik mint anno az apámon ,emmiatt sokan mondják nekem néha hogy menj innen te cigány stb. Egy szóval nem kevés sértésnek vagyok kitéve.

Cigánynak is vallom magam már lassan én is ,mert az mai nagyon magyar generáció kitaszít magából. Hiszen nekik fehérebb a bőrük ,és világos a hajuk.

De miért vannak elítélve? Nem mind bűnöző csak az oláh cigányok ha jól tudom.


2015. nov. 12. 14:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mind bűnöző csak az oláh cigányok ha jól tudom."


Na látod, kérdezd meg magadtól, hogy miért ítélsz el egy egész népcsoportot a cigányságon belül, aztán megkapod a választ arra, hogy mások miért ítélik el a többi cigányt (nem mondom, hogy helyesen, de elítélik).

2015. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az oláh cigányok a bűnözők, de a magyarok közt is van. Igen, sajnos jogtalanul ráhúzzák mindenkire a vizes lepedőt. Általánosítás, de sajnos némi alapja van, mert a kultúrájuk, az életvitelük túlnyomó többségében alapot is ad az általánosításra. De talán az egészben az a legszomorúbb, hogy anyukád bánt miatta.
2015. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mind bűnöző csak az oláh cigányok ha jól tudom."

Vagyis azt kéred számon, hogy miért utálja valaki a cigányokat, amikor ilyet gondolsz az oláh cigányokról? Érdekes:D

2015. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem ítéltem el őket ezzel a mondattal. Csak ők azok akik általába véve lopnak stb.

De persze köztük sem mind. Nekem pl. Velük sincsen bajom ha egyszer lehet vele normálisan beszélni.

2015. nov. 12. 14:58
 5/28 A kérdező kommentje:

Engem pedig akik ismernek,azok tudják hogy normálisan beszélek ,tanulok , nem balhézom sosem.

Ennek fejében még a saját osztálytársam is kiutál!

2015. nov. 12. 15:00
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akárhogy olvasom, azt írtad, hogy az oláh cigányok bűnözők.
2015. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos laktam olyan környéken, ahonnan 10km-re egy cigányfalu volt. Sőt, rengeteg helyen fordultam már meg, ahol sok a cigány.

Utálok általánosítani, de a 99%-uk mind a putris fajta volt, aki lopott, ölt, hazudott, fenyegetett, és fialta a kölyköket.

Eddig ha 4 olyan cigánnyal találkoztam, aki normális volt.

Tudom, hogy vannak, csak rettentő ritka.

2015. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Mint írtam feljebb nem ítéltem el őket ezzel.

Csak azt szerettem volna vele mondani,hogy ők szoktak lenni ,nem kell emmiatt minden cigányt lenézni. Amugy is ha egyszer normális az adott ember legyen az oláh vagy bármilyen miért kell lenézni? Ő is ember, és legyen az oláh is ,akkors se fogom lenézni mert cigány.

2015. nov. 12. 15:03
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

En szemely szerint nem itelem el "A" ciganyokat.


Azokat itelem el akik lopnak, rabolnak, azokat itelem el, akik ugy erzik, hogy ha nekik nem jutott, akkor joguk van kovetelozni, a maset elvenni.


Hogy milyen a szemuk, hajuk, boruk szine, az tokeletesen lenyegtelen.

2015. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Biztos vannak köztük jó emberek, csak én még nem nagyon találkoztam eggyel sem, szóval te szerencsésnek mondhatod magad, hogy jókat ismersz. Általános kép az emberekben a cigányokról, hogy lopnak, csalnak, idióta zenéket hallgatnak, meg folyton csak bulizni és rakás számra szülik a gyerekeket, akik után még a segélyt kapják, amit elihatnak. Itt a környéken több cigány tudod mit csinál? Leszázalékoltatja magát, hogy legyen sárga papírja, amivel a büdös életben nem csukják le, meg az élő fába is belekötnek. Számtalan rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban, nagyon nem hiányozna ebbe az amúgy se túl csúcs országba, hogy növeljék az értelmetlen kiadások számát. És akkor még védve vannak, mert ők kisebbség, aztán hemzsegnek mindenütt, és lassan már ők vannak többségben (illetve már a bevándorlókkal egyetemben). Tudom, ezzel most én leszek leszólva, mint rasszista hülye, viszont lássátok be, hogy ez mind igaz! A magyarok közt is van egy rakás csaló, szélhámos hazudozó (nem egy ott is ül a parlamentben közülük), viszont a romák közül nem egy olyan, mint amit fentebb leírtam.
2015. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!