Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ennek mi lehet az...

Szerintetek ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Amikor a gimibe kerültem, sok fiú bepróbálkozott és viszonylag népszerű is voltam. Sokan mondták hogy milyen szép vagyok. (Barátnők, fiúk, öreg nénik egyaránt) Most, h ogy eltelt pár év már szinte senki sem dícsér meg vagy mér végig az utcán. (Régen ki nem állhattam, ha ezt csinálták most pedig "visszasírom", mert ez is egyfajta elismerés szerintem) De nem változtam semmit! Se külsőleg, sem belsőleg. Nem vagyok nárcisztikus sem primadonna csak nem értem az okát annak, hogy miért van ez.

2015. nov. 16. 21:13
 1/3 anonim válasza:

Minden nő szereti,ha megdícsérik. Ez a fajta visszajelzés jól esik, motivál. De nem szabad ettől függeni!

Ha nem változtál ( és itt nem elsősorban a külsődre gondolok, mert hidd el, az csak másodlagos szempont egy ember valós megítélésében) és megvannak a barátaid akkor semmi gond nincs!

A szépség pedig relatív. Kinek ez, kinek az tetszik.

A belsőd szépsége tesz igazán gyönyörűvé, hidd el!

Van egy kedves kolleganőm, akinek idézném egy mondását

SZÉP AZ, AMI ÉRDEK NÉLKÜL TETSZIK

Szóval szerintem nincs semmi gond veled! Mindig add önmagad, és aki szeret, az úgy szeret, ahogy vagy!

Az általad hiányolt bókokat pedig meg fogod még kapni az életben sokszor, hiszen lesz valaki, aki majd imád és el fog halmozni szép szavaival. No ezek lesznek a valódi elismerő, érdek nélküli mondatok! :)

2015. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utolsónak:szerintem azt hogy a belső értékek teszik széppé az embereket ezt egy csúnya valaki találta ki. Akármilyen kedves,értelmes,megbízható is a hölgy, ha úgy néz ki mint egy csatakanca, nem fogom soha megkívánni. Ha meg vonzalom nincs akkor kapcsolat sincs.

40/F

2015. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyértelmű, hogy egy pasinak jó érzés egy meseszép nő oldalán megjelenni, de az élet nem egyszerűen fekete és fehér. Rengeteg árnyalata van! Felületes ember az, akinek a külső számít csak! Mint fentebb írtam a szépség relatív.

Megkívánhatsz egy nőt csak azért, mert szép, de vonzóvá tehet egy kevésbé szép nőt az is, ha intelligens, jószándékú, mosolygós, kedves,stb.

Szerencsére több férfi ismerősöm is ezen a véleményen van, és nem csak a mellek, fenekek világában élnek...

2015. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!