Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka ennek minden alkalom...

Mi az oka ennek minden alkalommal amikor felkeresek valami régi ismerőst?

Figyelt kérdés

Facebookon szoktam és reménykedek mindig benne hátha vele majd beszélgethetek akár élőben is, hajlandó lesz hamár régen de beszéltünk, szóval tudja ki vagyok. És az ilyenek mindig tudják is ki vagyok. És azt még el is tűrik, hogy facebookon írogassak nekik ők meg nem túl lelkesen de válaszolgatnak, viszont ha felhozom hogy jó lenne találkozni élőben, mindig jön ugyanaz a kifogás. Hogy ők mennyire elfoglaltak mostanában. Egyszerűen mindenki ezzel jön, hogy túl sok a dolga nem ér rá.


Miért csinálja ezt mindenki velem? Vagy ti is ezt csinálnátok, ha egy régi ismerős felkeresne egyszer csak és találkozni akarna?


2015. nov. 15. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, minek akaszkodsz rájuk? Ezek szerint még csak nem is a barátaid, hanem egyszerű ismerősök, akik vastagon leszarják, mi van veled és semmi kedvük rád időt szánni.
2015. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy rájuk akaszkodok, egyszerűen csak próbálkozok, felkeresem őket aztán hátha hajlandóak lesznek találkozni, ha nem akkor nem akaszkodok aztán már rájuk. De miért nem akar senki így találkozni?
2015. nov. 15. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:

"ha nem akkor nem akaszkodok aztán már rájuk"

Egyik szavadat meghazudtolod a másikkal. Nézd, a kutyának sincs szüksége olyan emberre, akivel csak "ismerős" és a semmiből kitalálja, hogy jaj na találkozzunk. Nekem is volt iylen, hogy rámír a gyerek (isemrtem egy online játékból, de ennyi), fussunk már össze. Mi a facnak?? Nem ismerem, nem is akarom (ha akartam volna, már megismerem), időt sem akarok szánni egy fölösleges jópofizásos körre.

2015. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor hülyeség csak így felkeresni a régi ismerősöket hogy találkozzunk, ha nem volt köztünk semmi szorosabb kapcsolat régen?
2015. nov. 15. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Láthatod te is, hogy az.
2015. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, attól félnek, hogy valamilyen biztosítást, megtakarítást vagy valamilyen szuper terméket szeretnél eladni nekik és nem akarnak személyesen elutasítani.
2015. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!