Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj ha nincs társasági életem?...

Baj ha nincs társasági életem? Avagy szerezhetek igazán jó barátot/havert?

Figyelt kérdés
7.es vagyok 13 éves. A suliban sok haverom van, de sose megyek el sehova senkivel, max nagybátyámmal (velünk él, 24 éves) boltba. Édesanyám nem nagyon mer elengedni még a szomszéd utcába sem (kisvárosban lakunk). Van 2 haverom, az egyikkel nagyon kijövök a suliban n, másikkal néha néha hazasétálunk - felénk lakik-. Az elsőről: voltam náluk sokszor még minden de nálunk ő sosem, mert a családom nem olyan jómódú mint az övé. 2.: Igazából kettős érzés. Vannak más haverjai rajtam kívül, de bennünk sok a közös. Igazat megvallva féltékeny vagyok kritikusan (olyanok felhúzom az orrom, ha mással beszélget, engem hanyagol). Én még nem jártam náluk, ő se nálunk. Igazából ha akárki is eljönne hozzámhozzám, csak filmezni, focizni, telefonozni tudna. A gépemnek kaput. Ps2m van, de nekik 3, vagy Xbox stb. Szóval nem is tudom mit tudnánk csinálni. Nemsokára megyek középsuliba. Lehet találkozok emberekkel, de szerintem ugyanez lenne. Ill. hogy szociálozódjak? Tudom zavarosan írtam le, de este van na:D. Nagyon köszönöm ha végigolvasod&válaszolsz.

2015. nov. 18. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia :) Hát végülis ezek nem olyan szörnyű kilátások, mert legalább pár haverod van, akivel tudtok dumálgatni, ha úgy van. Úgy látszik, a nagy barátság meg várat magára, talán a középsuliig:) Úgyhogy ne add fel a reményt, lehet hogy ott megismersz olyan srácokat, akik hasonlóak mint te, és jól kijöttök majd. A suliban mindig add önmagad, ne szólj le senkit olyan dolog miatt, amiről nem tehet, és te se szégyelld hogy nem vagy olyan gazdag. Legyél barátságos, és esetleg találj magadnak valamilyen hobbit. (mondjuk ami néha kirángat a 4 fal közül) :))
2015. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!