Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vegyem fel vele a...

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tehát, 20 éves vagyok, nem túl ismerkedős, általában nincs miről beszélnem az emberekkel. Viszont van 1 lány, általánosban volt osztálytársam, akire rákerestem fb-on (kamu facebook-kal, saját nevemen nincs).

Ugyan azok a dolgok érdeklik, mint engem, nincs elku..ásodva, ahogy a legtöbb 20 év körüli. Szóval vele tudnék beszélgetni (régebben is tudtam, de még nem járt ilyenen az eszem), csakhogy már említettem, nincs saját névvel fb.

Hülyén venné ki magát, ha ráírnék tök más névvel, hogy mi újság, ezésazvagyok?



2015. nov. 20. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Csinálj a saját neveddel egy profilt,beállításokban állítsd be, hogy ne lehessen semmilyen keresővel rád találni,csak ismerősök ismerősei jelölhessenek, csak te láss mindent a profilodról,stb...

Sok szerencsét!

2015. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!