Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Exbarátnővel hogyan vegyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnővel hogyan vegyem fel a kapcsolatot? (én30f, ő 23l)

Figyelt kérdés

Par honapig jartunk, de sajnos a tavolsag miatt mindig problemaink voltak, pedig en mindent megtettem, de ez neki nem volt eleg.. Nagyon jol megvoltunk, de nem akartam huzni a fejet, inkabb szakitottam vele tavaly decemberben. Aztan kb. fel eve chateltunk, mondtam neki, hogy talalkozhatnank, de persze a vizsgaimon is mulik, hogy ra fogok-e erni. Nem ertem ra, erre se szo se beszed letorolt az ismerosei kozul, azota nem beszeltunk, nem kerestuk egymast. Ebben a felevben lazabb az orarendem, nagyon sokszor raernék, szeretnem vele valahogy ujrakezdeni, februartol meg mar abban a varosban dolgoznek, ahol o lakik...

Biztos megsertodott, azt hiszi, h csak szorakoztam vele, lehet, h mar uj baratja van... semmit sem tudok rola. Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, hogy igent mondjon egy randira?


2015. nov. 8. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgáid vannak neked 30 évesen? Nem bunkózni akarok, tényleg érdekel :)
2015. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel?
2015. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Most komolyan ez a kérdés? :) Másoddiploma, kicsit későn jöttem rá, hogy orvos akarok lenni, most vagyok végzős.


Másodiknak: Mert... nem tudnék mit mondani neki. Meg ha van barátja, elég hülyén jönne ki, ha épp én hívom. E-mailben van ideje gondolkozni. Vagy csak simán jelöljem be facebookon?

2015. nov. 8. 22:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha van barátja, akkor már tök mindegy, hogy hülyén jön e ki vagy sem. Szerintem ess túl rajta és hívd fel. Olyan ez, mint a ragtapasz, jobb hirtelen lerántani, azt kész. :)
2015. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hívd más telefonjáról
2015. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mit mondjak neki, hogy kötélnek álljon?
2015. nov. 8. 22:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát hogy szeretnél vele találkozni, meginni egy kávét, egy sört, egy almalevet vagy beszélni szeretnél vele, mert nagyon hiányzik vagy csak simán látni szeretnéd, jó ég tudja, de ismered... Felnőtt ember vagy, csak ki tudsz magadból sajtolni valamit, nem? :)
2015. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pont az a bajom, hogy szerintem ő nem felnőtt... :) És csípőből nemet fog mondani.
2015. nov. 8. 23:03
 9/13 anonim ***** válasza:
De ha nem teszel egy próbát, akkor sosem fog kiderülni, nem? :) Viszont ha úgy érzed, hogy még éretlen hozzád, akkor nem biztos, hogy erőltetned kellene. Nem lenne jobb egy olyan lánnyal együtt lenni, akivel azonos szellemi szférákon mozogtok?
2015. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Inkább írnék neki, valahogy jobbnak érzem, mint a telefont. Csak kérdés, hogy megkapja-e, ha nem ismerősöm facebookon...
2015. nov. 8. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!