Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha mindenhol...

Mit tegyek, ha mindenhol olyan fölöslegesnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Unalmas, szürke, középszerű 23 éves férfinak érzem magam. Akárhova megyek, mindenhol észrevétlen vagyok, ennek persze vannak előnyei és hátrányai is, de inkább hátrányai. Nincs egy ember sem akinek fontos lennék, a családtagjaimat nem érdekli, mi van velem, barátaim nincsenek,az egyetemi csoporttársaimnak meg már mindnek megvan a maga párja/baráti köre, nincs szükségük új barátokra. Lebetegedtem, és már egy hete nem voltam sehol, nem is keresett senki, sztem nem is tűnt fel senkinek, h nem vagyok ott. A családtagjaimat(akikkel egy házban élek) hidegen hagyja , hogy mi van velem, jó nagy házban lakunk így nem is nagyon találkozunk, csak egymás mellett élünk és ennyi. Volt már rá példa, hogy több hétre elutaztam, de senki nem vette észre.
2015. nov. 21. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

- Béla elutazott valahová? Már egy hete nem láttam.

- Ki az a Béla?


:D


Miért vagy észrevétlen? Nem beszélsz? Próbálj meg mosolyogni és beszélgetni emberekkel és nem úgy állj a dologhoz, hogy felesleges vagy. Egyetemen meg pont, hogy könnyű barátkozni. Olyan meg nincs, hogy "nincs szükségük új barátokra."

Lehet, hogy ők meg azért nem nyitnak feléd, mert nem tudják miről tudnának veled beszélgetni. Hát nyiss te feléjük.

Az emberek általában nem annyira mogorvák ám amennyire látszanak, nem kell félni tőlük. Ugyanolyan emberek mint te.


Legyél kicsit pozitívabb :)

2015. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ilyen időszakon átestem én is. Én kezdeményeztem beszélgetéseket, kicsit szorosabbá tenni a családi kötelékeket. Próbáltam én kezdeményezni beszélgetéseket. Vagy jól sült el vagy nem, de így is tudtam kapcsolatokat létrehozni másokkal. Igaz barátaim ugyan nincsenek, de érzem hogy számít a véleményem, segítségem másoknak.
2015. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Realizálj többet. Egyértelmüen nincs így csak nem foglalkoznak veled. De e 2 rohadtul más.

Miért zavar ez téged?

Keresd őket, barátkozz. Kit érdekel neki megvan X barti körük.... Az nem ey maximum ismerettség... >,<

2015. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!