Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én nézem végig a profiljá...

Csak én nézem végig a profilját az új ismerőseimnek facebookon?

Figyelt kérdés
Az új ismerőseimnek mindig megnézem az alapadatait, és végigpörgetem a fényképeit. Ti is így szoktátok?

2015. nov. 24. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En is mindig megnézem
2015. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdem, mert van hogy utalok az ismerősömnél arra pl. látom jártál már itt. Erre ő: honnan tudod? Én: láttam a képedet ami itt készült...

Mintha ő nem nézné meg más profilját.

2015. nov. 24. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a képes történettel viszont vigyázz, én 1x rákérdeztem egy ismerosomnel, hogy szemüveges volt-e, erre teljesen kiakadt, hogy ezt ki mondta?!, meg különben is, miért nézem a képeit es a vége az lett, hogy azt írta, hogy "nem kene keresgélni..."

Pedig csak végig néztem a képeit :D

És kb 3 eve rakta fel a képet, szóval nem is biztos, hogy 3 eve is készült :D

2015. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én örülnék annak, annak ha valaki megnézné a profilomat és utalna valamire, nem hogy kiakadnék... akkor miért van még fenn neki az, amire más nem utalhat...
2015. nov. 24. 22:32
 5/7 Roland G. ***** válasza:
Én is ezt szoktam :)
2015. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem sokan szoktak. én nem értem azokat a meme-eket sem, amik azon viccelődnek, hogy véletlen lájkolod vki régi képeit. én direkt szoktam. miért lenne ciki megnéznézni a régi képeit? ettől még nem akarok hozzámenni.
2015. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, én is mindig megnézem, a képeik alatti kommenteket is, hogy milyen albumai vannak, írt-e valamit a "Rólam"-hoz. Ha tetszik akkor többször is, még a barátai profilját is csekkolom.. :D Régi ismerősökét is megszoktam, hogy mi van velük, na meg érdekes idegenekét is, már amennyit látok belőlük.

Ha már ott van, akkor miért ne szerezz annyi infót amennyit tudsz? Tök logikus.

Viszont azt vettem észre, hogy ez másoknak ijesztő meg nyomulós. Régen mikor új ismerősök profilképeit végignéztem belájkoltam a nekem tetsző képeket, akárki is volt az illető ha nem utáltam de velem ilyet kb. senki nem csinált és aztán én is láttam ezt a "az érzés mikor véletlenül belájkolod egy régi képét *halálraijedt arc*" és rájöttem hogy ez sokakat zavar... Az meg már végképp kellemetlen mikor jobban tudod mit posztolt az illető pár hete, mint ő maga.

Most már inkább csak titokban nézelődöm.

18/L

2015. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!