Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes élőbeli ismerőseimnek...

Egyes élőbeli ismerőseimnek miért fájna, ha facebookon válaszolnának az üzenetemre amit küldök nekik?

Figyelt kérdés
Nem értem mi játszódik le ilyenkor ezeknek az embereknek a fejében, amikor írok nekik egy üzenetet, kérdezek valamit, aztán kiírja, hogy látta, de akkor, és később se válaszol rá. Főleg, hogy semmi okot nem adtam rá, hogy utáljanak. Az ilyenek belehalnának, ha válaszolnának az üzeneteimre, vagy mi történne velük? Miért viselkednek velem ilyen bunkón?
2013. aug. 13. 10:47
 1/4 anonim válasza:
Lehet, hogy nincs kedvük beszélgetésbe bonyolódni. Kérdezd meg őket! :) amúgy szerintem nem kéne fb-re az a 'látta' dolog :/
2013. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nalam is nagyon ismeros...engem is erdekelne, hogy miert van ez. Mellesleg, ha elobe talalkozunk akkor tok jol elbeszelgetunk.
2013. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
számotokra ez nagyon fontos másoknak meg lehet hogy nem és nincs jelentősége,nem nézik az oldalukat folyamatosan vagy ha meg is nézik akkor is futólag,ez nem lehet?nincs mindenkinek az elsődleges kapcsolattartási lehetőségei között...írj neki sms-t vagy hívd fel ha olyan viszonyban vagy vele.Egyébként egy ideje én is óvatosabb vagyok mert sokan hátsó szándékkal írnak vagy belebonyolódok egy beszélgetésbe pusztán kedvességből v mert szeretek beszélgetni mire a másik félreérti...lehet azok gondolkodnak jól akik fent sincsenek.
2013. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük az ismerőseidet.


Annyit a magam részéről hozzátehetek viszont, hogy én például szinte állandóan belépve hagyom magamat a gépemen (otthoni PC) a közösségi oldalaimon, de a perifériákat kikapcsolva hagyom, hogy ne fogyasszák feleslegesen az áramot, mert ugyanakkor viszont nem vagyok a gép előtt szinte soha. Mondjuk egy-két óránként megnézem az üzeneteimet, ha ráérek (és éppen otthon vagyok még) de általában nem ülök le válaszolgatni minden baromságra, mert az nyilván több idő. Tényleg életfontosságú és sürgős üzenet esetén, (ilyen a fészen mondjuk minden szökőévben egyszer van,) ha tényleg közeli ismerősöm, akkor meg felhívom telefonon az illetőt.



Néha kiírom állapotnak, hogy:

"Ha online látsz és mégse válaszolok az üzeneteidre, az nem azért van, mert TÉGED személyesen utállak, hanem azért, mert a gép be van ugyan kapcsolva, NEKEM viszont amíg a fészbúk sajnos még mindig nem a fizetett főállásom, addig fontosabb teendőim is vannak mint a monitor előtt a szememet égetni, és csak arra várni hogy válaszolhassak neked."

2013. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!