Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hogyan kéne...

Szerintetek hogyan kéne lereagálnom? Nagyon bunkó?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki a volt barátom. Eleinte nem volt rossz a kapcsolatunk a szakítás után de most egyre bunkóbb. Egyszer viccelődtem vele erre kijelenti hogy legalább az a vki akiről beszéltünk nem olyan deszka mint én. Aztán tesi órán szórakoztam a kézilabdával erre beszól hogy tedd be a pólód alá akkor legalább nem leszel olyan lapos. Ma pedig hogy jaj maradjál már deszka Dénes. Érdekesen ez a tény nem zavarta amikor jártunk. (Megjegyzem tényleg nem vagyok egy baromi dekoratív lány) És ma már annyira meguntam a szekálásait hogy elbőgtem magam. Szerintetek mit tegyek,hogy reagáljak erre?

2015. nov. 27. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
godolom te szakitottál vele..és még szeret azért csinálja... ha nem kell újra ,akkor pasizz be és azzal teljesen tönkre teszed ha látja h boldogok vagytok az új palival :) ennyih ...+utána ha lett új palid h végleg békén hagyjon ne szólj hozzá jó darabig ...hidd el tönkre fog menni és könyörgésig taszítod a képét ^^
2015. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tom mért vagyok ma gonosz hangulatban de a legjobb lenne ha a legjobb barátjával vagy az egyik nagyon jó barátjával kavarnál :D


1 válaszoló voltam

2015. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából úgymond közös megegyezés volt a szakítás és ez amúgy jó ötlet szóval köszi :D bár nem hinném hogy a legjobb barátai nekem való választás és szívesen járnék valakivel csak nem találok arra alkalmasat :/
2015. nov. 27. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ő így játszik kedvesem játssz te is így, ha megint azzal jönne h deszka meg ilyenek kontrázz neki vissza valamivel amivel a férfiasságát/fiú mivoltát pusztítja el.

Nem tudom meddig jutottatok el kapcsolat terén nem is az én dolgom. De ezek után lehet sejted mire gondolok. H neki kicsi a szerszáma vagy az ő melle a tiédet is kitette v valami defektust furcsaságot visszamondani. Amitől jól leég az ismerősei elött és elmegy a kedve a szólogatástól.

2015. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én reakcióm hasonló lenne mint az utolsóé..pl: Mi van faszikám még mindig csak viagrával áll fel? Nőt vagy még mindig akkora mint egy ceruzaelem? Vagy: ha meghívsz egy csajt kajálni egy Mcdonalds-ba még mindig a kasszánál jut eszedbe hogy anyuci nem adott pénzt? És azért bunkó veled mert ettől menőbbnek tűnik a többiek előtt, de arra nem gondol hogy ezzel magát járatja hiszen jártatok, és ha olyannyira tré lennél szívem mit keresett melletted? Vágj vissza a kis majomnak keményen....ne sírdogálj kicsim hanem vegyél revansot.
2015. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole, hogy milyen erzes akkora luzernek lenni, akinek csak deszka lanyok jutnak, es meg nekik sem jo? Aztan megvetoen merd vegig, es kozold, hogy hat eppen o sem "domborodik" ott, ahol kellene.
2015. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhhú köszi szépen ezek nagyon jók :D
2015. nov. 28. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!