Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Betegesen eloiteletes vagyok....

Betegesen eloiteletes vagyok. Ulok a buszon es csak havorgok nagamba h fuj de csunya jaj de rossz a haja jaaajj de hulye fejevan. Nagyon zavar. Egy utolso bunko vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probalok arra figyelni h meglassam mindenkibe a szepet. De utalom az embereket. Csak kritizalni tudok es ezt nagyon unom.tippek?
2015. máj. 6. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nézz körül a saját házad táján.
2015. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. menj el pszichológushoz

2. olvass, akkor nem a körülötted lévőket fogod figyelni

2015. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

gondolj arra, hogy azt kapod vissza, amit adsz

ha te a rosszat veszed észre, benned is azt fogják

2015. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Ozzy mondja ... Van elég gyülölet a világon, felesleges neked is gyülölködnöd. Semmi közöd azokhoz az emberekhez, nem kell nekik megfelelniük a számodra. Ne akard kényszeresen átfordítani a dolgokat, inkább csak törekedj arra, hogy ne gondolkodj ilyeneket. Ne felejtsd el, hogy van elég gyülölet a világon, felesleges neked is gyülölködnöd! Ha ilyen negatív érzelmeket termelsz, akkor a te tested - lelked is átveszi azokat az érzéseket, aztán borulnak a mindennapjait, már reggel tele leszel negatív töltöttséggel ...
2015. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az már önmagában véve nagyon jó,hogy ezt felismerted,és az is,hogy szeretnél változtatni.Maga a viselkedésed az nem valami szép.Nyilván senki sem tökéletes (nem bántásból,de biztosan te sem),ezért nem is kell,és nincs is értelme mást kritizálni.(Most azokra az esetekre gondolok amiket pl. te is írtál,nem pl. arra amikor valaki bunkó valakivel,vagy pl. csúnyán beszél egy idős emberrel az utcán,akkor annak meg is lehet mondani hogy szégyellje el magát,meg hogy nagyon udvariatlan és stb.de azt is kultúráltabban.Gondolom csak látod a különbséget)


Én pl. nem szoktam kritizálni ilyenek miatt senkit.akármilyen hihetetlenül is hangzik,de eszembe se jut ilyenek miatt rosszat mondani valakire.Sőt,nem is nagyon fürkészem,hogy ki hogy néz ki,legfeljebb azt veszem észre ha valami nagyon tetszik valakin.Nálam valahogy 2 kategória van:átlagos szép és feltűnően szép/jólöltözött.

Most lehet,hogy az én meglátásom sem a legjobb,legtermészetesebb,de szerintem még mindig jobb ez,mert így senkit nem látok rossznak.


Viszont,ha valaki pl. pletykás,buta,kibeszéli a másikat,az annál jobban idegesít.Vannak ilyen osztálytársaim,engem is sokszor kibeszéltek,meg másokat is.Pedig ők sem tökéletesek.


Amúgy a megoldás a problémádra szerintem az lenne,hogy egyrészt,keresd magadban a jót és rosszat is,mert akkor rájössz hogy te sem vagy tökéletes,és akkor jobban elfogadod ezt másoktól is (mármint hogy ők sem tökéletesek).Másrészt pedig,szerintem ne foglalkozz másokkal,egyszerűen ne érdekeljen ennyire hogy mások hogy néznek ki,stb.De,most ezt csak a külsőségekre mondom.Tehát ne az legyen az elsődleges.

2015. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*átlagos és feltűnően szép
2015. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk!
2016. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézzél South Parkot
2016. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!