Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmerjek így menni lányként 3...

Elmerjek így menni lányként 3 idegen pasival buliba?

Figyelt kérdés
Az egyikkel már találkoztam 1x a buliba, úgy gondoltam, hogy buszmegtől a bulihelyig taxi, majd onnan vissza buszmegig is szigorúan taxi, odabent pedig nem történhet baj mert nagyon biztonságos hely. Olyanba semmiképp se mennék bele hogy majd lesétálunk a buszmegtől a bulihelyig meg vissza is. Csak taxi. Ugye így nem lehet semmi gond? Alapból nagyon bizalmatlan vagyok de most nincs más akivel mehetnék.
2015. nov. 28. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A szitut te ismered, de én nagyon nem merném
2015. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy így nem mennék. Szerintem hagyd ki ezt a bulit, majd menj legközelebb, ha tudsz kivel.
2015. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen teremtenék előtte valami olyan helyzetet, ahol együtt lehetek velük úgy, hogy egy-két családtagom/barátom is jelen van. Meg persze utánanéznék, kicsodák, micsodák.
2015. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért nem, "nem idegen" emberekkel jársz bulizni ahogy minden normális ember teszi?
2015. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így kezdődik egy gangbang...
2015. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg. A megerzeseim beszoktak jonni, ha az stimmel, akkor siman mennek veluk. Persze par ovintezkedes lenne (pl. barataim tudnak kivel hova megyek).


Baj, nem baj, en meg mindig a jot latom eloszor meg az emberekben...

2015. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett? Elmentél velük? :)
2015. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!