Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinakjak hogy le tudjam...

Mit csinakjak hogy le tudjam ezt kuzdeni? Mert mar nagyon unom ezt az egeszet. -. -

Figyelt kérdés
Ha nagy társaságban vagyok nem tudok kibontakozni, nem szólok egy szót sem, csak ha kérdeznek, mert attól félek, hogy hülyesèget mondok. Meg amugy sem jut tul sok minden az eszembe amit mondhatnek raadasul neha ossze-vissza beszelek. -. - Hat van ilyen. Nem tudok feloldódni, mert úgy érzem senki nem kíváncsi rám, mert egy szar alak vagyok. Nem igazán tudok új emberekkel megismerkedni, mert félek beszélni velük. Csak azoknak az embereknek mutatom meg ki vagyok valojaban akiket mar regota ismerek es akikben megbizok. Mit csinaljak hogy ne feljek beszelni az emberek elott?

2015. dec. 11. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Leírtad milyen vagy,szóval pontosan az ellenkezőjét kell tenned, hogy változtass.


Vagy sikerül, vagy nem, tőled függ.

2015. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!