Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinakjak szerintetek?

Mit csinakjak szerintetek?

Figyelt kérdés
27 leszek hamarosan es 3 eve egyedulallo, ez idoalatt csak rrovid kapcsolatok voltak ami inkabb kaland szot erdemel. Dlgozok es unatkozom semmi nem jon ossze... jo lenne valakihez haza menni de nem. kezdek ellkeseredni ez miatt. neha ram tor mi volna haa csaladom volna.... Akik hasonlo cipoben vannak mit tesztek? Sorba csalodok... segitseget kerek toletek. pedig pesten elek es ekkora varosba olyan mintha senki sincs.
2015. febr. 16. 23:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Irni se tudok :D bocsi telorol. vagyok..
2015. febr. 16. 23:30
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
1 ember méretű szalma zsákot és azon gyakorolj
2015. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mint te, de erre csak egy megoldás létezik: Ismerkedni-ismerkedni-ismerkedni. Máshogy hogyan ismersz meg olyat, akihez majd hazamész? :)
2015. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerek sok embert bpen ez is baj, nem reg ora lakok itt. akiket ismerek ok se ernek ra. sokszor idom suncs csavarogni mert melozok 1000el... ez is kifogasnak tunik :)
2015. febr. 16. 23:33
 5/6 anonim válasza:
Gondolom fiú vagy. Sajnos én is nagyon hasonlóan érzek :(
2015. febr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen fiu vagyok :) te lany vagy?
2015. febr. 17. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!