Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nálatok milyen 'bulis hagyomán...

Nálatok milyen 'bulis hagyományok' vannak?

Figyelt kérdés

Mifelénk hagyomány a buli utáni/közbeni időben az utcatábla eltulajdonítása, illetve legalább pár üveg Jägermeister nélkül nem buli a buli.

Aztán van challenge, hogy ki bírja ki hányás, illetve bealvás nélkül.


Felétek vannak ilyesmi, vagy esetleg különlegesebb szokások?


/Az álszent, befásult, alkoholszűz antialkoholista 'szánalmas vagy, hogy erre te büszke vagy' válaszok jöhetnek, nem sok vizet zavarnak.../


2015. dec. 13. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretünk buliban inni. De hagyományok nincsenek. Nem ilyen játékok kedvéért iszunk, hogy ki meddig bírja hányás nélkül. Hanem, hogy ellazuljunk.

Hagyomány csak a "menetrendben" van. Otthon kezdünk inni. Benézünk pár helyre, ahol szintén iszunk valamit. Aztán a kedvenc helyünkön kötünk ki, ahol reggelig tánc.

Mindenféle dolgok eltulajdonítását pedig nagyon ellenzem.

2015. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy őszintén, ennek mi értelme? Jó, busztáblát én is hoztam már haza EGYSZER, poénból, de mi az, hogy hagyomány? "Buli" közben késztetést éreztek arra, hogy kimenjetek, és lecsavarozzatok egy utcatáblát? Nem értem. Vagy be se engednek titeket helyekre? :D

Meg mi a zimankós kutyaf#sz az a challenge? Egy buliban. Nálam a buli arról szól, hogy jól érezzük magunkat. Ha már tele vagyok, nem iszom, ha álmos vagyok akkor meg alszom.

Nem vagyok álszent, befásult, imádok bulizni, tegnap is voltam. Általános suli vége óta rendszeresen inni is szoktunk. De ezt az utcatábla lopást, meg challenge-et komolyan mondom, nem fogom fel, mi értelme van.

2015. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az utcatáblalopás onnan ered, hogy volt anno egy srác a gimiben (mára már egyetemista), aki pár haverjával totál poénból kilencedikes korában részegen elkezdett lecsavarozni egy utcatáblát, de elég sokáig szenvedtek vele és pont arra jártak a kopók, tehát bevitték őket..

Emiatt onnantól kezdve megfogadták, hogy a rendszer elleni lázadás szimbolizálásaképpen lehetőleg minél gyakrabban eltulajdonítanak utcatáblákat. Mivel ez a srác egy legenda a gimiben, és az öccse a mi osztályunkba jár, ezért nekünk kell továbbvinni ezt a hagyományt.


A hányós/alvós challenge pedig csak a buli előtt és másnap téma, buli közben természetesen senki nem azon filózik, hogy mennyit ihat még, hogy ne essen ki a játékból..

2015. dec. 13. 12:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3: Ezzel nem a rendszer ellen lázadsz. A rendszernek, a rendőröknek tök mindegy, hogy mi van a táblákkal.

Azoknak okozol kellemetlenséget, akik mondjuk emiatt nem találnak meg egy utcát.

Vagy pl. ha közlekedési táblákról beszélünk, akkor az már balesetveszélyes, életveszélyes is.

Szomorú, hogy valakinek ez a menő és ettől lesz valaki legenda.

2015. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon kemények vagytok ezzel a lázadással, csak az a baj, hogy közvetve saját magatokkal szúrtok ki. Az utcatábla pótlása pénzbe kerül, és szerinted honnan fizetik azt ki? Segítek: a dolgozó emberek, köztük a szüleitek adójából :D

Lázadjatok önkénteskedéssel, rászorulók segítésével, mutyik leleplezésével...

2015. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért kilencedikesek, 14-15 évesek, ilyen korban mi is csináltunk hülyeségeket bőven, "lázadtunk". A különbség az, hogy később, pl.: egyetem vége felé már tudnak-e komolyabban gondolkodni, és ezáltal értelmesebben bulizni is. Az igazán nagy probléma az, hogy van, akinek huszonéves korára is ennyi esze marad.


(#2)

2015. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"álszent, befásult, alkoholszűz antialkoholista"


Egyeknek sem tartom magam, de szerintem normális ember képes úgy is szórakozni, hogy közben nem süllyed le egy állat szintjére.

2015. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval jól értem, hogy ti úgy lázadtok a rendszer ellen, hogy néha elloptok egy-egy utcatáblát??

Ajjaj, úgy látom igazi rosszfiúkkal állunk szemben!! :D :D

2015. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

"A különbség az, hogy később, pl.: egyetem vége felé már tudnak-e komolyabban gondolkodni, és ezáltal értelmesebben bulizni is."


Ezekből lesznek a 28 éves nappalis semmirekellő egyetemisták.

Amikor én még fiatalabb voltam akkor az egyik ismerősömmel elgondolkoztunk azon, hogy agyba-főbe verünk néhány haza fele tartó bulitölteléket (korra és nemre való tekintet nélkül) de inkább letettünk róla mert nem vagyunk bűnözők.

2015. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9-es, azért egy fiatal lányt, csak azért mert olyan buliban volt ami nektek nem tetszik, agyba-főbe verni... már maga a szándék is elítélendő szerintem. 21 éves, semmirekellő nappalis egyetemista vagyok, de ilyet sose tettem volna.


(#2)

2015. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!