Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nálatok milyen 'bulis hagyomán...

Nálatok milyen 'bulis hagyományok' vannak?

Figyelt kérdés

Mifelénk hagyomány a buli utáni/közbeni időben az utcatábla eltulajdonítása, illetve legalább pár üveg Jägermeister nélkül nem buli a buli.

Aztán van challenge, hogy ki bírja ki hányás, illetve bealvás nélkül.


Felétek vannak ilyesmi, vagy esetleg különlegesebb szokások?


/Az álszent, befásult, alkoholszűz antialkoholista 'szánalmas vagy, hogy erre te büszke vagy' válaszok jöhetnek, nem sok vizet zavarnak.../


2015. dec. 13. 12:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"

#9-es, azért egy fiatal lányt, csak azért mert olyan buliban volt ami nektek nem tetszik, agyba-főbe verni... már maga a szándék is elítélendő szerintem. 21 éves, semmirekellő nappalis egyetemista vagyok, de ilyet sose tettem volna."


Mint, ahogyan mi sem tettük meg. Nem lennék képes empátiát érezni egy olyan lány után, aki két hányás között randalírozik az utcán a yolos haverjaival. Ha az apja nem adott neki akkor mi megtettük VOLNA.

2015. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*iránt
2015. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van yolo feliratú sapkám, ezért irántunk sem lettél volna képes empátiát érezni, ha mondjuk lány barátom rosszul van, sőt, legszívesebben "agyba-főbe" vernéd, és ugyebár "korra és nemre való tekintet nélkül" engem is. :D


Én azt hiszem, most hagyom abba ezt a beszélgetést. A Kérdező lehet, hogy pár év múlva elballag az adott gimiből, és tök értelmes felnőtt lesz, te viszont reménytelen eset vagy.

2015. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nekem is van yolo feliratú sapkám, ezért irántunk sem lettél volna képes empátiát érezni, ha mondjuk lány barátom rosszul van, sőt, legszívesebben "agyba-főbe" vernéd, és ugyebár "korra és nemre való tekintet nélkül" engem is. :D

"


Leírom még egyszer, hátha sikerül felfognod: NEM CSINÁLOK, CSINÁLTAM, CSINÁLNÉK ILYET.

2015. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!