Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátnőim elhívtak kaszinózni,...

Barátnőim elhívtak kaszinózni, menjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Most mennék először kaszinóba, ez a fajta szerencsejáték nem az én világom.

A lényeg az hogy 12 euró a belépő ehhez egy ital jár és 5 eurót lehet eljátszani a kaszinóba.

Az estet egy musicalhez hasonló show műsor nyitja. Lehet enni is utana mert van svédasztalhoz hasonló büfé, úgy tudom ez ingyenes. Hajnalig játszani lehet.

Este 22.00 kezdődik és egészen hajnalig tart. Szervezett buszos út, 100 km-re van a kaszinó tőlünk, picit félek mert hajnalban indulnának vissza. Én nem akarok pénzt veszíteni, nem is hiszek ebben a fajta szerencsejátékban. Inkább csak a társaság miatt mennék.

Nem is tudom, mibe kell menni egy ilyen helyre.. ?

Nem tudom menjek vagy ne?



2015. dec. 14. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mit fogsz csinálni hajnalig? Mert az 5 euró kb. 5 perc alatt el fog fogyni.
2015. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam még, de kipróbálnám milyen. 4000ft-ot nekem megérne. 5 eurót lejátszhatsz, ingyen büfé is van, műsor is, szerintem korrekt. Bár arra számíts, hogy az italok ára az egekben lesz. Bármilyen olcsó vagy akciót kínáló szórakozóhely esetében igaz szokott lenni.
2015. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menjél!!

Elmész a barátnőiddel, eljátszod azt az 5 euródat, ha lesz profit tovább játszol, vagy nem (attól függ mire megy el). Szépen leülsz a svédasztalhoz és egy jót röhögsz a többieken.

Nem ismerlek, de biztos el fogjátok hülyéskedni az úton is.

2015. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
24 órás kaszinó. De erre nem gondoltam hogy mit csinálok hajnalig mert az 5 euro elfog menni gyorsan. De a vicc az hogy senki nem akar költeni, cak szórakozni akarnak sőt nem is isznak ezek a barátnők. Egy ilyen helyre hogyan kell öltözni? Bekell mutatni a személyit és az adatokat tárolják. Ez nem tetszik leginkább benne.
2015. dec. 14. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

ha anyagilag belefér akkor menj...ez nem egy olyan szórakozó hely mint mondjuk egy mozi, vagy állatkert, hogy X összegért X órás műsorban van részed...

itt bukhatsz és nyerhetsz rengeteget...nem 5 euróval megy az ember kaszinózni...lehetsz "csak néző", amolyan kabala féle is akár, de nem biztos, hogy élvezni fogod...

a viseletről annyit, hogy igényes öltözék szükséges, nem feltétlen elegáns, lehet szolidabb is...


22F

2015. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kisestélyi jellegű ruha teljesen jó, de lehet vagányabb, amit szilveszterre vennél föl. Mivel barátnőiddel mész beszéld meg velük, hogy ki miben megy, ők ismerik a stílusodat, ruhatáradat.


Menjél. Én egyszer voltam egy külföldi út alkalmával. Csendesebb, visszahúzódó típus vagyok mégis jól éreztem magam. Gondolj arra, hogy egy kaland. Talán egyszeri és vissza nem térő. Egy másik világot ismerhetsz meg élőben és nem csak filmekből. Nézelődjél: a játékokat, a többi ember viselkedését, hogy állnak a sikerhez, a bukáshoz, képzeld el, hogy élhetnek egyébként és játssz a saját gondolataiddal, ha már elfogyott a pénzed. Érezd magad jól és az esetlegesen elvesztett pénzt vedd úgy, hogy hozzá tartozik a belépőhöz. Csak rajtad múlik, hogy élvezed-e vagy bosszankodsz ,)

Jó mulatást :)

2015. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!