Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem foglalkoznak velem...

Miért nem foglalkoznak velem a barátnőim?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk. Ha valamelyikük megkér engem, hogy iskola után kisérjem már el őket valahová, szó nélkül megteszem. Én viszont van, hogy az utolsó órán külön vagyok tőlük, szóval nem mindig egyszerre engednek ki minket, és ilyenkor amikor megkérem őket, hogy várjanak meg, hogy együtt mehessünk haza, mindig megigérik, hogy megvárnak, aztán mégis mindig elmennek nélkülem.

Tegnap is ez volt, hogy az utolsó órán külön voltam tőlük és tudtam, hogy el fogják felejteni, ezért az utolsó óra előtti szünetben megkérdeztem tőlük, hogy megvárnak-e, meg még előtte is nap közben többször is megkérdeztem tőlük, aztán már ők mondták nekem, hogy ne kérdezzem már meg hússzor egymás után, meg fognak várni az aulában. Mondom oké, aztán kicsengettek az utolsó óráról, lementem az aulába, láttam, hogy nincsenek ott, gondoltam biztos őket később engedik ki. Leültem, vártam, majd 5 perc múlva, mikor már a fél iskola hazament, kezdtem aggódni, hogy megint otthagytak, aztán eszembe jutott, hogy mi van, ha elmentek óra után még wc-re, meg felmentek a szekrényhez, szóval felmentem az osztályteremhez, láttam, hogy ott van pár osztálytársam, megkérdeztem tőlük, hogy nem látták-e barátnőméket, erre ők mondták, hogy de, már rég hazamentek...Én meg kb 10 perce ott vártam rájuk.

Meg van egy csaj az osztályban, aki régen velünk lógott, csak utána összebarátkozott egy másik lánnyal az osztályból, aki a menőbbek közé tartozik, úgyhogy azóta velünk nem is beszél, csak az új barátnőjével meg az ő barátaival. De amikor a barátnője nincs iskolában, akkor már jön oda hozzánk...

És pár napja is hiányzott az a lány, ezért a csaj, hogy addig se legyen egyedül, jött oda hozzánk beszélgetni és barátnőmék meg szó nélkül lecseréltek rá. Szóval amig ő ott beszélt velük, addig hozzám nem is szóltak, meg mellé ültek órákon, én meg minden órán egyedül ültem. Aztán az a csaj utolsó óráról elment és amikor utolsó óra után elindultam hazafelé, egyik barátnőm már ment volna oda hozzám, hogy együtt menjünk haza. Én meg mondtam neki, hogy jó, hogy most, hogy nincs itt XY, már eszébe jut hozzám szólni. Erre még ő volt megsértődve.

Miért csinálják ezt? Egyáltalán nevezhető ez még barátságnak?..


2015. okt. 23. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem barátként tekintenek rád; egy jópofa osztálytársként gondolnak rád, akivel jókat lehet beszélni és együtt lógni. De ha szívességet kérsz, vagy szükség lenne rájuk máris lelécelnek.


Ez nem barátság.

2015. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kell valami nekik jó vagy, de te már ne számíts rájuk, jól értem? Egyszerűen "kihasználnak". Ez nem barátság. Ha rám hallgatsz, keresel magadnak más barátokat, mert őket mindenhogy lehet nevezni, csak barátnak nem :) 18L (sokszor voltam már hasonló helyzetben)
2015. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van :/
2015. okt. 23. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit görcsölsz (nagyon). az életre.

ők csak úgy beleélnek a világba, nem analizálnak folyton minden cselekedetet, és gondolom vmi sekélyes 3.14csák.

jaj, az iskola után kezdődik csak az élet. az egy kín, amit mindenkinek jól/rosszul végig kell szenvedni.

én egyszer felmérgelődtem valami banális dolgon, ami viszont tükrözte az egész helyzetem. otthagytam az osztályban mindenem, és beadtam az ausztrál vízumkérelmet.

aztán ez is elmúlt :)

2015. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!